iPhone 7 Plus için 32 GB yeterli mi?

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yarın 32 GB 7 Plus gelecek. Sizce yeterli olur mu? Yurtdışındaki amcam emin ol yeterli olur dedi. Para farkını vermeye gerek yok dedi, sizin düşünceleriniz nedir? Sizce yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz konular kişisel kullanıma göre değişkenlik gösteren konular. Eğer siz sadece sosyal medya uygulamaları ve bir iki oyun kuracağım diyorsanız, yeterli. Fakat ben fotoğraf çekerim sürekli video çekerim, film izlerim, yüksek grafiklere sahip oyunlar kurarım ıvır zıvır doldurmayı severim diyorsanız 32 GB yeterli olmayacaktır.

Oyun falan en fazla 1 2 GB tanesi gidipte tüm oyunları indirmem diyorsan oyundan sorunun olmaz. Fakat video tarafında çok video çekiyorsan o sorun yapabilir. Onun haricinde bende 32GB modeli kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

16gb iPhone 5 bile bana yetiyordu. 1 ay kadar önce iPhone 7 32gb aldım ve yarısı boş sayılır. Tamamen size kalmış bir durum. Benim gibi kullanmadığı uygulamaları ve önemi kalmamış mesajları silen biriyseniz hiç sorunsuz kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı