iPhone 7 Plus iOS 16 gibi yapmak

koniquest

Decapat
Daha fazla  
iPhone 7 Plus kullanıyorum. Kilit ekranının iOS 16 gibi olmasını istiyorum. Tüm özellikler olmasına gerek yok. Sadece kilit ekranı olsa yeter. Desteklemediğini biliyorum “Desteklemiyor yapamazsın.” diyecekler gelmeden söyleyeyim.

iPhone 7 Plus kullanıyorum. Kilit ekranının iOS 16 gibi olmasını istiyorum. Tüm özellikler olmasına gerek yok. Sadece kilit ekranı olsa yeter. Desteklemediğini biliyorum “Desteklemiyor yapamazsın.” diyecekler gelmeden söyleyeyim.
palen1x Jailbreak rehberimden yola çıkarak telefonunuzu jailbreakleyin ve AIM tweakini yükleyin.

Tweak'leri çıktımı bilmiyorum ama Jailbreak ile belki yapabilirsiniz.

Peki yaparsam duvar kapıdını perspektif yapma özelliğini falan kullanabiliyor muyum? Ve performans düşüyor mu?

Peki yaparsam duvar kapıdını perspektif yapma özelliğini falan kullanabiliyor muyum? Ve performans düşüyor mu?
Kilit ekranı tweak'i için AIM veya Nexus kullanabilirsiniz. Nexus daha fazla özelleştirme sunuyor ama ücretli bir tweak ve fiyatı 2 dolar. Perspektif için ise Exiwall kullanabilirsiniz ama ücretli ve 2.49 dolar. Performans konusuna gelirsek bu tweakleri kullanmadığım için çok yorum yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı