iPhone 7 Plus Pil Sağlık Durumu

Ortalama diyelim. Benim iPhone 6 15 ay sonra %94 olmuştu.
Telefonunuzun garantisi var ise Apple ücretsiz olarak pil değişimi yapmakta.

Son düzenleme:
Telefonda herhangi bir yamukluk olmaması gerekiyor. Onun dışında garantiniz var ise direkt ücretsiz olarak pil değişimi sağlıyorlar. Garanti yok ise 149 TL bir ücret talep ediyorlar.
Bu söylediklerim Ankamall'daki Apple teknik servisinde. Diğerlerinde de aynı olması gerek ve bu işlem 30 dakika sürüyor.
Bu değişim işlemi 31.12.2018'e kadar devam edecek.

Telefonda herhangi bir yamukluk olmaması gerekiyor. Onun dışında garantiniz var ise direkt ücretsiz olarak pil değişimi sağlıyorlar. Garanti yok ise 149 TL bir ücret talep ediyorlar.
Bu söylediklerim Ankamall'daki Apple teknik servisinde. Diğerlerinde de aynı olması gerek ve bu işlem 30 dakika sürüyor.
Bu değişim işlemi 31.12.2018'e kadar devam edecek.
Yani ben randevu alıp, pil değişimi talep ediyorum der isem. Değişimi yapıyorlar mı?

Pil sağlığı konusunda bende Apple Destek ile görüşmüştüm. Bana dedikleri şuydu ortalama olarak 1-1,5 Ayda %1 pil kaybı normalmiş. Gerçekten de dedikleri gibi 10 Aylık iPhone'umda %7 kayıp yaşadım.

3.5 yıllık iPhone 6 kullanıyorum. Pil sağlığı %81 yazıyor. Bence geçen süre içinde bataryası sağlam gitmiş. Hala 1 günü çıkarabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı