iPhone 7 Plus vs SE 2020

5 Günüdr SE 2020 kullanıyorum daha önce 6+ kullanmıştım ve bu yüzden o telefondan kalan bilgimle konuşuyorum.
Evet kesinlikle Plus modelleri normal modellere göre daha fazla gidiyor ama eğer telefonumu sadece sosyal medya vb. şeyler için kullanıcaksan SE 2020 almanı öneririm çünkü ben sadece sosyal medya, WhatsApp ve arama gibi şeyleri kullanıyorum ve telefonum 2 gün gidiyor (fazla telefon kuıllanan birisi değilim ortalama ekran sürem 3.30 saat) ama ben telefonu fazla kullanıyorum ve performansla güncellemeye fazla önem vermiyorum dersen 7 Plus senin için daha iyi bir tercih olacaktır.

Ya kardeşim bende Apple'cıyım mesela örnek veriyorum 3 bin TL'ye 7 alacak arkadaş bunun yerine Xiaomi Redmi Note 9 Pro almak daha mantıklı değil mi özellikler ve performans açısından çok iyi Apple'ın tek avantajı marka değeri ayrıca Android cihazlar 2 yılda nerede bozuluyor onu anlamadım Samsung Note 8 Cihaz'da kullanıyorum aktif olarak bu cihaz 2017 yılında alındı 4 ay önce de yakınımdan ben aldım hala da sorunsuz çalışıyor tamamen kullanımla alakası var.
2017 de Note 7 zaten zamanı iPhone'larıyla yakın fiyattaydı. Onu geçtim android'in bayrak gemisi sayılabilecek bir cihaz fakat her türlü iPhone kadar uzun süre gitmeyecek. Onu geçtim bozuluyor diye birşey demedim miladı doluyor eskiden daha da göze batardı bu 5 yıl içinde android kendini 2'ye katladı o konudu. Bu arada performans konusunda düşük seviyeli android telefonlar çok kötü, alabileceğin en ucuz iPhone onlardan daha iyi ve haklı olduğun tek nokta "Elma"ya para vermek ama hakediyor.

2017'de Note 7 zaten zamanı iPhone'larıyla yakın fiyattaydı. Onu geçtim Android'in bayrak gemisi sayılabilecek bir cihaz fakat her türlü iPhone kadar uzun süre gitmeyecek. Onu geçtim bozuluyor diye bir şey demedim miladı doluyor eskiden daha da göze batardı bu 5 yıl içinde Android kendini 2'ye katladı o konudu. Bu arada performans konusunda düşük seviyeli Android telefonlar çok kötü, alabileceğin en ucuz iPhone onlardan daha iyi ve haklı olduğun tek nokta "elma"ya para vermek ama hak ediyor.

Apple'ın işletim sistemi harika olduğu için düşük modelleri bile aynı fiyat bandındaki Android cihazlardan üstün burada hemfikiriz bir cihaza maksimum verilecek fiyat 3.500 TL'dir gerisi lükse kaçır ne yazık ki ülkemizde çok hasta var sırf gösteriş için Apple marka cihazlara yönelen çok kendi çevremden örnek vereyim cebinde 100 TL olmayan gereksiz kredi çekip 5000 TL'ye Apple almıştı. Xiaomi firması piyasaya öyle bir girdi ki daha 6 ay önce iPhone 8 Plus isteyen ben şimdi 3300 civarına Xiaomi alacağım özellik açısından baktığın zaman 8 Plus'ı yer bitirir ama Apple'ın marka değerciği yetiyor.

Alakası bile yok. Çok güzel telefon: 0.1 saniye hız farkından dolayı bu kadar kaliteli bir telefondan vazgeçilmez.
:D Önemli olan uzun vadedir ve uzun vade olarak bakıldığında Apple her zaman bir adım öndedir. Çıktıkları yıla bakarak konuyu ele alırsak ki bu konu Android için açılmış bir konu değil, açık ara iPhone önde duruyor.

:D Önemli olan uzun vadedir ve uzun vade olarak bakıldığında Apple her zaman bir adım öndedir. Çıktıkları yıla bakarak konuyu ele alırsak ki bu konu Android için açılmış bir konu değil, açık ara iPhone önde duruyor.
bence iphone alan biri: neden samsung a70 almadım diyerek pişman olur. iphone 7 biraz eskidi (çıkış tarihi 16 eylül 2016) ve a70 (çıkış tarihi 26 nisan 2019) daha geçen yıl çıktı. şunu söylemeliyim ki samsung telefonlar çok sağlam. bozulması çok nadir. gerek performans gerek de fiyat olsun samsung a70 öneririm. iphone sadece 'elma' logosundan dolayı binlerce lira para çekiyor. elma istiyorsan pazarda ucuza verirler sana.😄
müşteri: bana şuradan taze bir elma verir misiniz?
steve jobs: tabi 3000 tl ama size 2999 tl 99 kuruş olur.
müşteri: firmanızı şikayet etmek istiyorum.
steve jobs: tabi sadece 10000 tl ile şikayet edebilirsiniz😆

bence iphone alan biri: neden samsung a70 almadım diyerek pişman olur. iphone 7 biraz eskidi (çıkış tarihi 16 eylül 2016) ve a70 (çıkış tarihi 26 nisan 2019) daha geçen yıl çıktı. şunu söylemeliyim ki samsung telefonlar çok sağlam. bozulması çok nadir. gerek performans gerek de fiyat olsun samsung a70 öneririm. iphone sadece 'elma' logosundan dolayı binlerce lira para çekiyor. elma istiyorsan pazarda ucuza verirler sana.😄
müşteri: bana şuradan taze bir elma verir misiniz?
steve jobs: tabi 3000 tl ama size 2999 tl 99 kuruş olur.
müşteri: firmanızı şikayet etmek istiyorum.
steve jobs: tabi sadece 10000 tl ile şikayet edebilirsiniz😆
Daha çok küçülme bence yeterli. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı