iPhone 7 Spotify İndirilmiş Müziklerde Takılma/Donma

Akın S.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 7 128 GB kullanıyorum. Spotify Premium üyeliğim var. Cihaza kendi listelerimi indirdim fakat neredeyse her şarkıda duraksıyor şarkı ve o şekilde kalıyor. Bunun çözümü nedir? Nasıl kurtulabilirim bu durumdan?

İnşallah öyledir. Bekleyelim o zaman.
Zaten bir kaç uygulama daha sıkıntı var. Yeri geldiğinde Whatsapp, İnstagram bile çökebiliyor.
Dediğim gibi güncelleme gelecektir. Bende yarın iPhone 7 Plus alıyorum inşallah. Bende denerim Spotify'ı ve yaşadığınız başka sorun varsa söyleyin onlarıda deneyebilirim.

Dediğim gibi güncelleme gelecektir. Bende yarın iPhone 7 Plus alıyorum inşallah. Bende denerim Spotify'ı ve yaşadığınız başka sorun varsa söyleyin onlarıda deneyebilirim.
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Pişman olmazsınız gibi geliyor. :mutlu::mutlu:
Kaç GB almayı düşünüyorsunuz? 128 fazlasıyla yetecektir.
Bunu söylediğiniz çok iyi oldu. Spotify'dan falan müzik dinlerken ses kısıkta olsa sonuna kadar açık ta olsa cam titriyor. Onu bi kontrol ederseniz sevinirim.
Sizin de kafanıza takılan bir konu olursa sorarsınız. :)

Titreşim olması doğaldır. Neden derseniz stereo hoparlör olduğu için iki taraftan titreşim sağlanıyor.

Bu arada teşekkür ederim. 32 GB almayı düşünüyorum. 400 TL fark bence fazla hafıza için zaten oyun oynayan biri değilim pek o yönden sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Aslında bana kalırsa iPhone gibi bir telefonda 400 tl'ye hafızayı 4'e katlamak mantıklı.
Ama diğer konu 32 GB'ın oyun oynamayan birisine hayli hayli yeteceği. Ben yükleyebileceğim bütün oyunları yüklememe rağmen hafıza şu anda 30 gb falan kullanımda.
20161023_095237000_iOS.png

Aslında bana kalırsa iPhone gibi bir telefonda 400 tl'ye hafızayı 4'e katlamak mantıklı.
Ama diğer konu 32 GB'ın oyun oynamayan birisine hayli hayli yeteceği. Ben yükleyebileceğim bütün oyunları yüklememe rağmen hafıza şu anda 30 gb falan kullanımda.
Eki Görüntüle 195828
En fazla 1 yada 2 oyun oynarım. Bu yüzden 400 TL fazla vermeme gerek yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı