iPhone 7 telefon sarjı hızlı gitmeye başladı

Buradakileri uygulasam olur mu?

Şu an düzeldi hocam normal ilerliyor ama ben yine de kapanana kadar kullanıp 8 saat bekleyip şarja takacağım.

Son düzenleme:

Buradakileri uygulasam olur mu?

Şu an düzeldi hocam normal ilerliyor ama ben yine de kapanana kadar kullanıp 8 saat bekleyip şarja takacağım.
Süper haberdar edersiniz.

Süper haberdar edersiniz.

Hocam şimdi telefonun kapanmasını bekliyorum yarın sabaha kadar kapalı kalacak sabah şarja takacağım kalibrasyon yapmayacağım bu şekilde yapacağım bakalım nasıl olacak.

Arkadaşlar bu olay yeni oldu öyle bir anda düşme falan olmuyor teker teker ama hızlı hızlı inmeye başladı bu olay ilk defa başıma geldi pil sağlığım %100

Aynı sorun bende de var iPhone 7 kullanıyorum ama pil sağlığım az %50 sizin 100 acaba orijinal batarya mı?

Pilinizi orijinal bataryayla daha yeni değişmediyseniz pil sağlığınızın %100 olması mümkün değil. Yan sanayi piller ömrü tükenmiş olsa bile orada sabit %100 gösterir ve bu pillerin ömrü 6 ay-1 yıl arasında değişir.

Yeni değiştirilmiş.

Pilinizi orijinal bataryayla daha yeni değişmediyseniz pil sağlığınızın %100 olması mümkün değil. Yan sanayi piller ömrü tükenmiş olsa bile orada sabit %100 gösterir ve bu pillerin ömrü 6 ay-1 yıl arasında değişir.

Şu an düzeldi 5 saat ekran süresi verdi 100'den sıfıra kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı