iPhone 7 telefonu satmalı mıyım?

Orada kocaman "Toplasanız" yazıyor. Kesin bir şeye dayanmamakla beraber tahmini bir varsayım yaptığımı belirtiyor.
Adam da belki tahmini bir mesaj yazdı? Neden hemen herkesi tersliyorsunuz? Sen de adama herhangi bir istatistiğe dayanmadan varsayımda bulunma yazmışsın. Sen neden herhangi bir istatistiğe dayanmayarak yorum yapıyorsun?

Hocam elindeki cihazdan memnunsan bence hiç maceraya girme. Pil değiştirir devam edersin. iOS 14 güncellemesini de hemen yapmazsın bir forumlara, haberlere, yaşanan sorunlara ve çözümlerine bakarsın ona göre güncellersin. iPhone 7'nin daha 2 yıl ömrü var diye düşünüyorum.

Pil sağlığı %100 aldığımda gözümün önünde değiştirildi 1800 TL gibi bir fiyata aldım. Beni götürür mü acaba merak ettim. 2022 Eylül Ekim gibi değiştirebilirim telefonumu o zamana kadar götürür mü? Güncelleme desteği kesilse bile kullanılır mı?

Pil sağlığı %100 aldığımda gözümün önünde değiştirildi 1800 TL gibi bir fiyata aldım. Beni götürür mü acaba merak ettim. 2022 Eylül Ekim gibi değiştirebilirim telefonumu o zamana kadar götürür mü? Güncelleme desteği kesilse bile kullanılır mı?
Uygulama geliştiriciler desteği kesmediği sürece tabii ki kullanılabilir. iOS güncellemesi almasının önemi yok uygulama kullanmak için. Ha kullanmayı istediğiniz herhangi bir uygulama üst sürüm istiyordur veya isteyecektir ona bir şey diyemem. Hala iPhone 6 cihazlarında sosyal medya uygulamalarını sorunsuz kullanan insanlar var örnek olarak. Genel olarak sosyal medya uygulamalarında sorun çıkacağını sanmam.

Hayır iPhone 7 4 sene sonra aynı performansı asla veremez, memnunsanız değiştirmeyin 8 Pro ilginizi çekiyorsa değiştirin bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı