iPhone 7 telefonu satmalı mıyım?

Çok büyük hata yapmışsınız umarım pişman olmazsınız. iPhone 7 günümüzde hâlâ süper bir telefon iken, Redmi gibi dandik bir markaya geçmeniz üzücü. Redmi, Xiaomi'nin alt markası olduğu için her yönden kalitesiz ürünler çıkarıyor. Özellikle Redmi Note 9'larda kameraya toz kaçması gibi sıkıntılar var.

Çok büyük hata yapmışsınız umarım pişman olmazsınız. iPhone 7 günümüzde hâlâ süper bir telefon iken, Redmi gibi dandik bir markaya geçmeniz üzücü. Redmi, Xiaomi'nin alt markası olduğu için her yönden kalitesiz ürünler çıkarıyor. Özellikle Redmi Note 9'larda kameraya toz kaçması gibi sıkıntılar var.

Daha satın almadım hocam iPhone 7 beni idare etmiyor demiştim zaten başka telefonlardan bakıyorum.

Hocam tavsiyeniz için sağ olun telefonu satmıştım lakin alıcı vazgeçti telefon elimde kaldı satmayı düşünmüyorum 2 seneye değiştiririm öyle yapmayı planlıyorum sağ olun hocam.

Son düzenleme:
Anne ve babanız kullanıyor ve illaki vardır diyerek böyle bir iddaa da bulunamazsınız. IOS desteğini keseli çok oldu ve telefon günlük kullanımda bile kasar hale geldi. Lütfen istatistiklere bakmadan kafanıza göre varsayımda bulunmayın.
5S kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim telefonun yazılım desteği kesilmesine rağmen iOS 12 ye kadar aldı ve gayet stabil çalışıyor ne takılma var ne de donma bana göre iPhone lar arasında da 5S en sağlamı :)

Bende de yedi var ama batarya ve ısınma problemlerinden dolayı. 11-12'ye geçişi düşünüyorum. IOS'tan sonra başka işletim sistemini kaldıramam herhalde.

Bence kullanım amacınıza göre cihaz alın derim telefonu iş için sık mail yazıyorsanız sık telefon görüşmesi yapıyorsanız uygulamalar arası çok geziyor iseniz pili yüksek olan iPhone modeli tavsiye ederim.
Bence ihtiyacınıza en uygun iPhone modeline bakın ve sizi 6 yıl rahat götürsün. Ondan sonra ihtiyacınıza göre yine bir cihaz bakabilirsin.

Geri
Yukarı