iPhone 7 vs. iPhone 8

ufukhasergin

Kilopat
Selamlar. Adım Ufuk, öğrenciyim ve 2014 yılından beri LG G2 cihazını kullanıyorum. Telefonumdan hala memnunum fakat değiştirme vaktinin geldiğini düşünuyorum. iPhone'a geçmek istiyorum ama arada kaldım. iPhone 7 mi, yoksa iPhone 8 mi almalıyım? Aralarındaki fark nedir veya önerileriniz nelerdir cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnan G2'de aldığın tadı alamazsın asla, hele bir de ROM işleriyle uğraşıyorsan, inan hiçbir telefon vermez o tadı. Ben iPhone 7 kullanıyorum, ama o G2 tadını hiçbir telefonda alamadım, ancak 8 almak daha doğru olacaktır, sonuçta bir üst model. Ancak asla üzmez emin olabilirsin.

Aradaki fiyat farkını göze aldığınızı düşünerek Iphone 7 plus modeline de bir bakmanızı öneririrm.

iPhone fiyatları şu an çok abes bir durumda. Android tarafında fiyatını hak eden çok güzel cihazlar var. O cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim. S8, Mi8 gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı