iPhone 7 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Hocam i7 Plus'un fiyatı yüksek. O fiyat bandına zaten çıkabilsem daha iyi android telefonlar var. Tabii tercih meselesi ama dediğim gibi İOS işletim sistemi bana çok da iyi gelmiyor açıkçası. 🙂

Ben kullandığım bütün telefonlarda hiçbir zaman garantiye göndermelik bir durum yaşamadım. Belki de bu benim şansımdı bilemiyorum. 🙂
Aklın galiba bilgisayara gitti İ7 Plus :)

Xiaomi konusunda garantiye hiç güvenmeyin sorunsuz modelleri alın örneğin redmi note 7' lerin paneli sorunlu mi 6' ların geri tuşu araştırın öyle alın derim.

Hocam i7 Plus'un fiyatı yüksek. O fiyat bandına zaten çıkabilsem daha iyi android telefonlar var. Tabii tercih meselesi ama dediğim gibi İOS işletim sistemi bana çok da iyi gelmiyor açıkçası. 🙂

Ben kullandığım bütün telefonlarda hiçbir zaman garantiye göndermelik bir durum yaşamadım. Belki de bu benim şansımdı bilemiyorum. 🙂
Hocam sizde anlamadığım şey şu. İşletim sistemini sevmediğiniz bir telefonu kullanıyorsunuz. Performans arıyorsunuz. Yani ben performans istesem iPhone kullanırım. Elinde olan bileşenleri yazılımı ile birlikte çok performanslı kullanıyor fakat siz iOS işletim sistemini iyi olarak görmüyorsunuz. O yüzden oylamada yaptığım gibi Xioami Redmi Note8 Pro öneriyorum.

İos işletim sistemi çok stabil buna laf yok.2 yıldır i7 kullanan biri olarak söylüyorum.Ancak redmi note 8 geçilebilecek bir cihaz.Bence geçebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı