iPhone 7 vs Xiaomi Redmi Note 9S

2. el telefon alacağım. Bu zaman kadar kullandığım bütün telefonlar androit idi. Hiçbirinden memnun değilim. iPhone geçip rahatlamak istiyorum Letgo'da ilanlara baktım 2. el iPhone 7 2300TL'ye kadar var maksimum bütçem 2300 olduğu için o fiyata kadar baktım. Fakat o fiyata yurt dışı cihazı Redmi Note 9S var. Bir daha Xiaomi almam diyordum ama kafam karıştı. 9S alırsam kasma sorunundan korkuyorum ve gerçekten kasma olayından bıktım yazılımsal sorun vs. hangisini tercih etmeliyim? Temiz iPhone 7 çok ama 9S hepsi yurt dışı. Önemli olan kasmasın yazılımsal sorunu olmasın. Eğer bunlar 9S telefonda varsa iPhone 7 alabilirim boyut batarya çok da önemli değil.

Hâlâ iPhone 5S kullanan tanıdıklarım var. Güncelleme kesildiğinde uygulamalar yavaş yavaş cihazdan desteğini çeker. Belli bir süre sonra uygulamaların güncel hallerini kullanamazsınız. (bazılarının eski sürümleri indirebilirsiniz.)

Örnek olarak iPhone 4'e WhatsApp desteğini çektiği için kurulmuyor ama Spotify'ın eski sürümü indirilebiliyor.

iPhone 7 2 yıl kullanabilir miyim sizce? Instagram, WhatsApp, YouTube yeter zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş için pek sıkıntı olmasa da 2021 yılında çerçeveli bir telefon tercih etmek pek mantıklı gelmiyor bana.

Dert etmiyorsa alsın iPhone sonuçta amiral gemisi Redmi zaten ucuz bir cihaz aynı konumda bile değiller Xiaomi'ler arayüzü de berbat onu çekeceğine alsın 7 yeni batarya da alsın baksın keyfine iOS 15 de alacak mis gibi.

Geri
Yukarı