iPhone 7'den MI 9T'ye geçmek

Tisy

Kilopat
Makaleler
3
Zamanında yurtdışından almış olduğum Iphone 7'den MI 9T'ye geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? Henüz daha kayıt ettirmedim telefonu yani Iphone 7 ile devam etmek istersem kayıt için 1500-1800TL para vermiş olacağım. 2400-2500TL bandında bulunabiliyor 9T.

Iphone 7 uyguna satıp Xiaomi Mi 9T Pro modleline geçmek daha mantıklı olacağını düşünüyorum.
Kayıtsız bir telefonu kimsenin kolay kolay satın alacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla IMEI kaydı yapmak için telefonu satın aldığımız ülkeye giriş-çıkış yapmış olmamız gerekiyor.

Kayıtsız bir telefonu kimsenin kolay kolay satın alacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla IMEI kaydı yapmak için telefonu satın aldığımız ülkeye giriş-çıkış yapmış olmamız gerekiyor.
Hat benim olacak, pasaport benim olacak en basit tarifiyle. Kaç kişi var bunların hepsini karşılayıp iPhone arayan kim bilir. Yani kayıtsız telefon ben mesela şu an alamam. Çoğunluk da alamaz kolay kolay. Eskisi gibi salla bir pasaport ver 130 TL gibi bir ortam yok artık maalesef:)

Hat benim olacak, pasaport benim olacak en basit tarifiyle. Kaç kişi var bunların hepsini karşılayıp iPhone arayan kim bilir. Yani kayıtsız telefon ben mesela şu an alamam. Çoğunluk da alamaz kolay kolay. Eskisi gibi salla bir pasaport ver 130 TL gibi bir ortam yok artık maalesef:)
Olay da orada patlıyor zaten😀 200$'a almıştım telefonu gelmeden önce ama ben geldiğimde zamlandı kayıt ücretleri ve bum 1500TL kayıt ücreti. 1500TL verip kullansam mı yoksa yeni bir telefon mu alsam diye düşünüyorum şimdi de.

Olay da orada patlıyor zaten😀 200$'a almıştım telefonu gelmeden önce ama ben geldiğimde zamlandı kayıt ücretleri ve bum 1500TL kayıt ücreti. 1500TL verip kullansam mı yoksa yeni bir telefon mu alsam diye düşünüyorum şimdi de.
Yani istersen bi' ilan ver acelen yoksa bekle. Bak bakalım arayan var mı. Eğer yoksa zaten cihaz elinde kalırsa kullan bari. Ama kayıt için de geç kalma. Belirli süresi var onun da:) Yani satılıp satılmamasına göre karar ver bence öncelik olarak.

Yani istersen bi' ilan ver acelen yoksa bekle. Bak bakalım arayan var mı. Eğer yoksa zaten cihaz elinde kalırsa kullan bari. Ama kayıt için de geç kalma. Belirli süresi var onun da:) Yani satılıp satılmamasına göre karar ver bence öncelik olarak.
4 ay olmadı daha ilan koyarım uygun bir fiyata ama alan çıkar mı bilmem🙂 MI 9T'nin kırmızı rengi hoşuma gitti özellikle, tek sorunu boyutu sanırsam. 4.7 inchlik telefona alışınca cebinde tabanca taşıyormuş hissi yaratiyor büyük telefonlar🤣

MI 9T'nin kırmızı rengi hoşuma gitti özellikle, tek sorunu boyutu sanırsam. 4.7 inchlik telefona alışınca cebinde tabanca taşıyormuş hissi yaratiyor büyük telefonlar🤣
Mi 9T tam ekran olduğu için ekran boyutu 6.39 inç olmasına rağmen çok büyük bir telefon değil. 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı