iPhone 7'den MI 9T'ye geçmek

MI 9T'nin kırmızı rengi hoşuma gitti özellikle, tek sorunu boyutu sanırsam. 4.7 inchlik telefona alışınca cebinde tabanca taşıyormuş hissi yaratiyor büyük telefonlar🤣
@Sylveon çok daha bilgili o telefon hakkında. O sana daha yararlı bilgiler verebilir açıkçası.
4 ay olmadı daha ilan koyarım uygun bir fiyata ama alan çıkar mı bilmem🙂
Yani ederinden düşük bir fiyat teklif edeceklerine eminim:) Ayrıca fırsattan faydalanan ölücülere de dikkat et;) "100 TL vereyim abi, çalışmaz zaten o telefon" diyenler mesaj yağmuruna tutacaktır seni🤣

3310 IMEI falan atıp kullanırlar sonra da 😀
@Sylveon çok daha bilgili o telefon hakkında. O sana daha yararlı bilgiler verebilir açıkçası.

Yani ederinden düşük bir fiyat teklif edeceklerine eminim:) Ayrıca fırsattan faydalanan ölücülere de dikkat et;) "100 TL vereyim abi, çalışmaz zaten o telefon" diyenler mesaj yağmuruna tutacaktır seni🤣

"100 TL vereyim abi, çalışmaz zaten o telefon" diyenler mesaj yağmuruna tutacaktır seni🤣
Satmakta o yüzden işime gelmiyor ya zaten. Ölücülerden kanser olmasak bari. Yurtdışında da ölücü bizim millet bir işte fiyat veriyoruz Türk'e abi 120$ diyoruz hemen abi 100$ olmaz mı ya🤣 Pazarlık sünnettir abi hesabı.

3310 IMEI falan atıp kullanırlar sonra da😀
Allahtan onu Apple yüzünden yapamıyorlar. Cihaz IMEI ve seri numarası kaydı eşleşmezse ve iCloud gibi bir hizmete bağlanırsa cihaz direkt kilitliyorlar:) Sonra atari gibi oynar anca o cihazla:)
fiyat veriyoruz Türk'e abi 120$ diyoruz hemen abi 100$ olmaz mı ya🤣 Pazarlık sünnettir abi hesabı.
100 dolar desen "90 olmaz mı?" diyecek zaten aynen🤣 Sana 100 dolar lazımsa 110 de garanti olsun bence;) Nasıl olsa isteyecek:)

Bekleme 1500 e de kayıt ettir sıfır diye 2800 e sat. Mi 9 al.
Sıfır olmayan telefonu Sıfır diye satamam yakışmaz delikanlılığa🤣 Kurnazlığa gelecekse iş hemen birini buluruz zaten 1500'e değil bedavaya da kayıt ettirilir o telefon. İşi legal, dürüst yoldan kapatmak önemli.

120 gün kayıt ettirme sürem var hemen neden 1500TL basayım ki😀 119. güne kadar beklemeliyim kafasındayım ayrıca telefonu yurtdışında da kullandım yani oldu biraz.
119. gün kaydettir kullan bence ya hiç uğraşma🤣 Ben de iPhone 7 kullanıyorum şu an hiçbir eksikliğini çekmedim valla. Ben de İtalya'dan aldım zaten çaktırma, ucuza gelmişti baya🤣

120 gün kayıt ettirme sürem var hemen neden 1500TL basayım ki😀 119. güne kadar beklemeliyim kafasındayım ayrıca telefonu yurtdışında da kullandım yani oldu biraz.
Ücretsiz yaptırabilirsen yaptır. Sat 2000 e hiç uğraşma ya. Millet Allaha dine küfür ediyor. Delikanlılık günah mı kaldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı