iPhone 7'den Mi 9T'ye Geçmek

Android'in en korktuğum kısmı bu: "Acaba ileride kasar mı?".

Android 9 ile birlikte zaman geçince telefonun yavaşlama sorunu artık yok gibi.
2 yıldır P20 Lite kullanıyorum Android 9 güncellemesini yaptım telefonda hala hiçbir yavaşlama yok ilk aldığım gün gibi hiç kasmadan çalışıyor.

Android 9 ile birlikte zaman geçince telefonun yavaşlama sorunu artık yok gibi.
2 yıldır P20 Lite kullanıyorum Android 9 güncellemesini yaptım telefonda hala hiçbir yavaşlama yok ilk aldığım gün gibi hiç kasmadan çalışıyor.

Android 4 den beri kullanıcılar artık yeni sürümde kasma yok vs. şeklinde düşünüyor ancak gerek apple cihazlar gerek android cihazlar malesef sürüm yükseltme ile ilk günkü performansını koruyamıyor. En pahalı telefonu da alsanız uygun fiyatlı bir model de alsanız maksimum 3-4 sene sonra artık kullanışsız kalacağını bilerek almalısınız. (apple cihazlarda biraz daha uzun bir süre)
Avrupaya Mi9T Pro adıyla gelmesi beklenen Redmi K20 Pro modelinde o işlemci var.

Birde bu iğrenç olay var,bir model başka ülkede başka isim ile başka bir ülkede yine farklı bir isim ile satışa çıkıyor ancak bu son derece saçma.

Bir cihaz tek olmalı ve global olarak tek bir isim ile satışa çıkmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı