iPhone 8 2021'de alınır mı?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba 2.el olarak iPhone 8 almayı düşünüyorum. Genel olarak 3000 TL civarındalar. Kullanım amacım sosyal medyada gezmek, fotoğraf çekmek, haberleşmek ve dizi-film izlemek. Sizce günlük kullanımda tatmin eder mi? Yoksa 0 olarak 3000 TL'lik bir Android cihaz mı almalıyım? Şu an gördüğüm tek sıkıntısı bataryası. 1821 mAh batarya bana küçük geldi. Telefonu günde 2-3 saat kullanıyorum ve Powerbank'a sahibim. Sizce alınır mı? Yoksa 0 bir Android daha mı iyi olacaktır?

iPhone 8'in + ve - yönlerini belirtirseniz sevinirim.

Aslında güzel cihaz, alınabilir. Fakat ikinci el almanı tavsiye etmem. Kuzenim 2-3 yıl önce aldı ve hala kullanıyor. 2.el'e güvenmeni tavsiye etmem

Merhaba 2.el olarak iPhone 8 almayı düşünüyorum. Genel olarak 3000 TL civarındalar. Kullanım amacım sosyal medyada gezmek, fotoğraf çekmek, haberleşmek ve dizi-film izlemek. Sizce günlük kullanımda tatmin eder mi? Yoksa 0 olarak 3000 TL'lik bir Android cihaz mı almalıyım? Şu an gördüğüm tek sıkıntısı bataryası. 1821 mAh batarya bana küçük geldi. Telefonu günde 2-3 saat kullanıyorum ve Powerbank'a sahibim. Sizce alınır mı? Yoksa 0 bir Android daha mı iyi olacaktır?

iPhone 8'in + ve - yönlerini belirtirseniz sevinirim.

Hocam bulabilirseniz son 3 sene içerisinde çıkmış 0 Android model telefon almanızı öneririm. Samsung olabilir fakat bütçeniz yetmezse iPhone 8 veya üzerine az daha bütçe ekleyip iPhone X alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı