iPhone 8 çıktığında 6S fiyatı düşer mi?

Turan123

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 8 eylül gibi çıkacağını duymuştum çıktığında 6S almayı düşünüyorum. Fiyatta 200 TL gibi veya 150 TL gibi bir iniş olacak mıdır acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence olabilir ama dolar fiyatlarına da bakar bu işler. Bekleyip göreceksiniz :)

TRT vergisi geliyor onun fiyatını dengeler.
Şahsen değil 2500, 2300-2200 verilmesini bile mantıklı bulmuyorum. 6S kesinlikle 2000 TL üstünde fiyat biçilebilecek bir model değil.
Gerek ithalatçı da olsa 1900 TL'ye One Plus 3T'nin 2200'E Mİ6'nın varlığı gerekse TR garantili olarak S7 ve XZ'nin yine ithalatçı olarak P10 Plus ve One Plus 5'in 2400-2500 civarlarında dolaşması o fiyatla 6S'in tam bir çöp olmasına neden oluyor.
Özellikle insanların kafasındaki bilindik marka algısı, distribütör garantili olması, her konuda özellikle kamerada çok bariz üstün olması sebebiyle S7 burda 6S karşısında en mantıklı seçenek.
Marka takıntısı olmayanlar ithalatçı garantili cihaz alırım diyenler de daha yüksek performans(S7'nin performans olarak kesinlikle üzeceğini düşünmüyorum) için One Plus 5, bokeh için bence en kaliteli bokeh fotoğrafları çeken P10 Plus'a göz atmalı diye düşünüyorum.
6S kesinlikle o fiyatı hak etmiyor. Konu sahibi arkadaşım 6S almamanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı