iPhone Fiyatları Düşer Mi?

WeissesFleisch

Hectopat
Merhabalar, iPhone XR vs SE arasında kaldım ve XR'da karar kıldım son olarak. Fakat sizler de fikrinizi belirtirseniz sevinirim. 1 ay önce fiyat 6099'du bugün 6499'a çıktı. Paranın hepsini ben vermeyeceğim bu yüzden ailemden de destek almam gerekiyor. Ara sıra 6099'a düşüyor hala bazı sitelerde fakat babalar gününü beklememi söylüyorlar. Sizce bir fiyat indirimi olur mu babalar gününde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, iPhone XR vs SE arasında kaldım ve XR'da karar kıldım son olarak. Fakat sizler de fikrinizi belirtirseniz sevinirim. 1 ay önce fiyat 6099'du bugün 6499'a çıktı. Paranın hepsini ben vermeyeceğim bu yüzden ailemden de destek almam gerekiyor. Ara sıra 6099'a düşüyor hala bazı sitelerde fakat babalar gününü beklememi söylüyorlar. Sizce bir fiyat indirimi olur mu babalar gününde?
Son 10 gündür bütün iPhonelerin fiyatı arttı. İlginç olan iPhone XR 64GB ile 128GB'nın fiyatı aynı.

Evet birkaç gün öncesine kadar aynı fiyattı fakat 200 tl gibi bir fark kondu. Bugün bir site 6099 a çekti fiyatı fakat ailem pek yanaşmadı. 6099 olursa tekrardan alacağım :) Teşekkür ederim yorumlar için

Geri
Yukarı