iPhone fiyatları düşer mi?

iPhone fiyatları artmıyor ki. :) Türk lirasının değeri sürekli değişip duruyor ve Apple da fiyatları güncellemek zorunda kalıyor. Ekonomi iyi olursa iPhone da daha erişilebilir olur.
Bizimkilerin de parmağı küçük değil ama, ah bizim fırsatçı milletimiz.

Sinirlenmeyeceğim. Sen malum partiye oy atmaya devam et.

Malum partiyi desteklediğim falan yok, ekonomi konusunda doğru düzgün vaatleri olmayan bir partiyi koşulsuz bir şekilde savunuyorsunuz. Malum partililere koyun diyorsunuz ama sizin de onlardan bir farkınız yok ne yazık ki.

Hayatım boyunca bu ülkede fiyatı düşen bir şey görmedim.

İktidarda olmadığını biliyoruz belki bir umut muhalefette vardır.

Emin olmadığın sadece umut duyduğun bir konuda kesin ifadeler kullanıyorsun. Muhalefeti eleştirmezseniz gelecekte malum partiden bir eksikleri kalmaz ki bunu Ekrem İmamoğlu'da görmeye başladık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum partiyi desteklediğim flan yok, ekonomi konusunda doğru düzgün vaatleri olmayan bir partiyi koşulsuz bir şekilde savunuyorsunuz. Malum partililere koyun diyorsunuz ama sizin de onlardan bir farkınız yok ne yazık ki.

Emin olmadığın sadece umut duyduğun bir konuda kesin ifadeler kullanıyorsun. Muhalefeti eleştirmezseniz gelecekte malum partiden bir eksikleri kalmaz ki bunu Ekrem İmamoğlu'ndan görmeye başladık.

Hocam size göre kimseye oy vermeyelim. Şu anda iktidar ve şu anki muhalefet arasında başka bir seçim şansımız yok. 2023'te seçimler var. İktidarı seçeceğime muhalefeti seçerim daha iyi anlamında dedim.

Malum partiyi desteklediğim falan yok, ekonomi konusunda doğru düzgün vaatleri olmayan bir partiyi koşulsuz bir şekilde savunuyorsunuz. Malum partililere koyun diyorsunuz ama sizin de onlardan bir farkınız yok ne yazık ki.

Emin olmadığın sadece umut duyduğun bir konuda kesin ifadeler kullanıyorsun. Muhalefeti eleştirmezseniz gelecekte malum partiden bir eksikleri kalmaz ki bunu Ekrem İmamoğlu'da görmeye başladık.
En kanser de bu tipler söylesene ne yapalım o zaman? Muhalefete ekonomi politikası yok deyip sallayıp ne demeye çalışıyorsun ki?

Geri
Yukarı