iPhone fiyatları düşer mi?

iPhone 11 kullanıyorum. Eski telefonum da ilk çıktığı zamanlarda aldığım Samsung Galaxy S8'di. Onun ekranı AMOLED idi. iPhone 11'in ise LCD ekranı var. AMOLED telefondan geçiş yaptığın zaman LCD'ye ilk gün ekrana alışmakta zorlanıyorsun. Ama sonra gözün alışıyor. Ki kullanılan LCD ekranların kalitesi düşük değil. Yeterince insanı tatmin ediyor. Kasa konusunda da Paslanmaz Alüminyum kullanılıyor. Onun da malzeme kalitesi yüksek. Orada biraz zevkler devreye giriyor.

Yakında telefon ve bilgisayar alacağım. Toplam bütçem 14000 TL. S20 Plus uzun süre idare etmez diye iPhone 11'e yöneldim ama ekranı ve kasasını beğenmediğimden iPhone 11 Pro hoşuma gitti ama bu sefer de bilgisayardan kısmış olucağım (sadece kasa monitör ve ekipmanım var ). Sizce fiyatlar düşer mi? ( LGS indirimi olur mu ?)

Eğer olmazsa S20 Plus uzun idare eder mi? (En az 5 yıl )(telefonu temiz kullanırım)

Şu an iPhone 5 kullananlar olduğundan iPhone 11 Pro alırsam 8 yıl falan kullanırım herhalde :)

Karne indirimleri oluyordu Haziran sonuna doğru ama karne almalık bir durum kalmadı bu sene, yine de olur mu bilmem. iPhone fiyatlarında öyle devasa düşüşler olmuyor ama şirketler kendileri aşağı çekebiliyor bazen. Anlık olarak yani. Geçen Hepsiburada'da sanırım karne fırsatları diye bir reklam görmüştüm ama yanlış olmasın. Hatta dalga geçmiştik ne karnesi falan diye.

14 bin tl şuan nakit olarak duruyor mu elinde ? Yoksa LGS'de belli bir puan yapınca ailen mi verecek ?

Yeni konular

Geri
Yukarı