iPhone fiyatları düşer mi?

Milyonluk Saat

Centipat
Yakında telefon ve bilgisayar alacağım. Toplam bütçem 14000 TL. S20 Plus uzun süre idare etmez diye iPhone 11'e yöneldim ama ekranı ve kasasını beğenmediğimden iPhone 11 Pro hoşuma gitti ama bu sefer de bilgisayardan kısmış olucağım (sadece kasa monitör ve ekipmanım var ). Sizce fiyatlar düşer mi? ( LGS indirimi olur mu ?)

Eğer olmazsa S20 Plus uzun idare eder mi? (En az 5 yıl )(telefonu temiz kullanırım)

Şu an iPhone 5 kullananlar olduğundan iPhone 11 Pro alırsam 8 yıl falan kullanırım herhalde :)

Yakında telefon ve bilgisayar alacağım. Toplam bütçem 14000 TL. S20 Plus uzun süre idare etmez diye iPhone 11'e yöneldim ama ekranı ve kasasını beğenmediğimden iPhone 11 Pro hoşuma gitti ama bu sefer de bilgisayardan kısmış olucağım (sadece kasa monitör ve ekipmanım var ). Sizce fiyatlar düşer mi? ( LGS indirimi olur mu ?)

Eğer olmazsa S20 Plus uzun idare eder mi? (En az 5 yıl )(telefonu temiz kullanırım)

Şu an iPhone 5 kullananlar olduğundan iPhone 11 Pro alırsam 8 yıl falan kullanırım herhalde :)

Kanka bundan 5 sene sonra iPhone 16 falan çıkacak sonra sen diyelim iPhone X aldığın zaman o zamana kadar zaten 10.000 TL çekirdek parası falan olur 5 sene bekler misin bilmem.

daha 6 ay önce 2.el iphone 6s almış biri olarak söylüyorum pil hariç hiçbir şekilde beni dara sokmadı. eğer almayı düşünüyosan iphone 11 al seni 6 seneden fazla götüreceğine eminim, fiyat konusunda da indirime gireceğini düşünmüyorum ve bana göre de rakibi olan androidlerden ucuz bile sayılır.

Geri
Yukarı