iPhone fiyatları düşer mi?

İPhone fiyatının düşeceğini sanmıyorum. S20 PLus da İPhone da normal kullanımda 5 sene rahat götürecek cihazlar. Açıkçası bende Xperia Z3 var. 6 yıllık telefon olmasına rağmen hala çalışıyor.

Yakında telefon ve bilgisayar alacağım. Toplam bütçem 14000 TL. S20 Plus uzun süre idare etmez diye iPhone 11'e yöneldim ama ekranı ve kasasını beğenmediğimden iPhone 11 Pro hoşuma gitti ama bu sefer de bilgisayardan kısmış olucağım (sadece kasa monitör ve ekipmanım var ). Sizce fiyatlar düşer mi? ( LGS indirimi olur mu ?)

Eğer olmazsa S20 Plus uzun idare eder mi? (En az 5 yıl )(telefonu temiz kullanırım)

Şu an iPhone 5 kullananlar olduğundan iPhone 11 Pro alırsam 8 yıl falan kullanırım herhalde :)

Elimdeki telefon 1000 lira 3, 5 yıldır kullanıyorum. S20 Plus neden 5 yıl götürmesin? Bence her türlü götürür, iPhone modellerinde de indirim olacağını sanmıyorum.

Iphone 11 alıp kalan parayı kenara atın. 4 yıl sonra iPhone 15 alırsınız o parayla.

Tam anlamamıştım. iPhone SE 2020 hoşunuza gitti ise F/P cihaz olabilir senin için.

Yakında telefon ve bilgisayar alacağım. Toplam bütçem 14000 TL. S20 Plus uzun süre idare etmez diye iPhone 11'e yöneldim ama ekranı ve kasasını beğenmediğimden iPhone 11 Pro hoşuma gitti ama bu sefer de bilgisayardan kısmış olucağım (sadece kasa monitör ve ekipmanım var ). Sizce fiyatlar düşer mi? ( LGS indirimi olur mu ?)

Eğer olmazsa S20 Plus uzun idare eder mi? (En az 5 yıl )(telefonu temiz kullanırım)

Şu an iPhone 5 kullananlar olduğundan iPhone 11 Pro alırsam 8 yıl falan kullanırım herhalde :)
1) iphone fiyatları inmez

2) o fiyatlara değmez

3) iphone 7 plus 4000tl < huawei p 20 lite 1800 tl

gördüğün üzere özelliği iphone dan daha fazla aldığıma pişman oldum diyebilirim

Geri
Yukarı