iPhone SE 2 batarya önerisi

efeguney1

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100 - GT1030 - 8GB DDR4 RAM
İyi Sosyaller. iPhone SE 2 aldım fakat normal sosyal medya kullanımında şarj 3-3, 5 saat gitmekte. Deji batarya almayı düşünüyorum. Pil süresinde ne kadar bir değişim olur? Ve alınca bataryayı takmayı bilmiyorum nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller. iPhone SE 2 aldım fakat normal sosyal medya kullanımında şarj 3-3, 5 saat gitmekte. Deji batarya almayı düşünüyorum. Pil süresinde ne kadar bir değişim olur? Ve alınca bataryayı takmayı bilmiyorum nasıl halledebilirim?

Deji ile mobil veride 5 saat görürsün. Pili telefoncuda taktırmanı tavsiye ederim.

İyi Sosyaller. iPhone SE 2 aldım fakat normal sosyal medya kullanımında şarj 3-3, 5 saat gitmekte. Deji batarya almayı düşünüyorum. Pil süresinde ne kadar bir değişim olur? Ve alınca bataryayı takmayı bilmiyorum nasıl halledebilirim?
OG batarya almayacaksan;
•Rova
•Woyax-Deji

Deji önermem Woyax alın Deji'nin bir üst segmenti eğer pil 80'nin altında değilse kesinlikle değişim yapmayın ama servis yazıyorsa kesinlikle Woyax ile değişin garanti içinde bir sorun olursa sıfır ile değişim yapıyorlar ben çok memnunum.

%Si gözükmüyor orjinal olmayan olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı