iPhone SE 2 kutudan çıktığında ne yapılmalı?

Öncellikle hayırlı olsun eğer ilk kez bir iPhone kullanacaksanız kurulumdan önce bir Apple ID hesabı oluşturun bütün verileriniz buraya kaydedilicek çünkü. Android’den geçiyor iseniz İOS’a Taşı uygulamasından bütün verilerinizi aktarın. Ve:

Jelatini yavaş yavaş o çatırdama sesi gelecek şekilde çıkarın. :D
Tuşlu telefondayım şu anda aktarılacak hiçbir bilgim yok. İOS'a ayrı bir ilgim olduğu için Apple ID'm mevcut onu bağlayacağım. O jelatini unutmayacağım.

Uzun bir araştırma yaptım o kunda sıkıntım yok dostum. :D
Link bırakayım buraya:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SDN'nin çektiği videoyu izleyebilirsin. Ayrıca Kerem Enginar da ayrı bir video çekti. Bu saçma sapan testlere inanmak yerine onların çektiklerini izlemeni öneririm 4:30 saat ekran süresi alıyor.

Tuşlu telefondayım şu anda aktarılacak hiçbir bilgim yok. İOS'a ayrı bir ilgim olduğu için Apple ID'm mevcut onu bağlayacağım. O jelatini unutmayacağım.
Kurulumdan sonra detaylı bilgi isterseniz Kitaplar uygulamasına gidip iPhone iOS 13 veya 14 kullanım kılavuzlarına bakın. :) Her türlü detayla alakalı bilgiler mevcut.

SDN'nin çektiği videoyu izleyebilirsin. Ayrıca Kerem Enginar da ayrı bir video çekti. Bu saçma sapan testlere inanmak yerine onların çektiklerini izlemeni öneririm 4:30 saat ekran süresi alıyor.
Aslında tam tersi dostum o videoların çoğunun yorumunu okudum arkada sürekli veri alıyor telefon bu doğrultuda çok az ekran süresi almış. (Konum mobil veri vesaire'den bahsediyorum.)

Aslında tam tersi dostum o videoların çoğunun yorumunu okudum arkada sürekli veri alıyor telefon bu doğrultuda çok az ekran süresi almış.
Gerçeğe uyarlanmış oluyor. Tabii sen aldığında hiç konum kullanmayacaksan, hiç mobil veri kullanmayacaksan ve sana hiç mesaj gelmeyecekse bu ekran sürelerini belki alabilirsin.

SDN izlenebilecek en son teknoloji kanalıdır benim için. 4 saat ekran süresi almak için telefonun elinizden bir kez olsun bile düşmemesi gerek. :D

Hayırlı olsun. Kurulum yaptıktan sonra garantinizi Apple sitesinden kontrol edin. Telefonun kendi içinde de yazar ne zamana kadar olduğu. Bunun haricinde pek bir şey yok normal kullanıma başlayın.

Hayırlı olsun. Kurulum yaptıktan sonra garantinizi Apple sitesinden kontrol edin. Telefonun kendi içinde de yazar ne zamana kadar olduğu. Bunun haricinde pek bir şey yok normal kullanıma başlayın.
Tamam teşekkürler dostum nasıl bakacağımı anlatabilir misin bilmiyorum da? Öğrenebileceğim bir yer varsa orayı da söyleyebilirsin.

Tamam teşekkürler dostum nasıl bakacağımı anlatabilir misin bilmiyorum da? Öğrenebileceğim bir yer varsa orayı da söyleyebilirsin.
Ben söylemiştim.
Kurulumdan sonra detaylı bilgi isterseniz Kitaplar uygulamasına gidip iPhone iOS 13 veya 14 kullanım kılavuzlarına bakın. :) Her türlü detayla alakalı bilgiler mevcut.
Garanti ile ilgili bilgiyi ayarlarda bulabilirsin.

Geri
Yukarı