iPhone SE 2016'dan SE2020'ye geçmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone SE'yi bu zamana kadar kullanırken rahatsız olmadıysa bu telefonda da olmazsın.

Dostum bu deli fikirler veren insanın laflarına kulak asma testleri falan da izleyebilirsin. Forumda çoğunluğun fikirlerine de bakabilirsin.

Arkadaşım arkadaşımızın kullanmayacak olması o donanımın yetersiz olmasının önüne geçmemeli bence e o zaman 3310 verelim eline sen onu da savun.

Arkadaşımızın kullanmayacak olması donanımın yetersiz olmasına göz yummaya yetmemeli bence e o zaman tuşlu telefon verelim abimize ne güzel arkadaş kullanmayacak zaten özellikleri hatta tuşlu telefonu geçtim ev telefonu verelim nasıl olsa yeterli kullanmayacak arkadaşımız böyle bir zihniyet görmedim cidden komiksiniz.

Offf of sizin yüzünüzden 10 tane hesabım banlandı bu topluluktan sizle tartışmak LoL oynamaktan daha stresli.

Offf of sizin yüzünüzden 10 tane hesabım banlandı bu topluluktan sizle tartışmak LoL oynamaktan daha stresli.
Anladığım kadarıyla normal tartışmıyorsunuz. Birilerine hakaret mi ettiniz ? Küfür mü ettiniz ? 10 adet banlanan hesaptan ders çıkaramadıysanız daha seviyeli tartışmayı öğrenebilirsiniz.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. 4-5 hesabınız hangi sebepten ban yemişti tam olarak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…