iPhone SE 2016'dan SE2020'ye geçmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an iPhone SE 1. nesil kullanıyorum ve yakında desteği bitecek. Bu yüzden iPhone SE 2. nesil almayı düşünüyorum. Bataryası 1. nesile göre sizce iyi midir ve 1. nesile göre boyutu çok mu büyük?
1. nesile gore boyutu buyuk, bataryasi da daha iyi ama cok iyi bir bataryasi oldugu soylenemez acikcasi.

iPhone 5S'ten 6'ya geçiyormuş gibi olur boyut olarak. Batarya olarak da daha iyidir elbette. Sayılara takılmayın çünkü Apple'da her yıl işlemci verimliliği ciddi anlamda artar. Batarya ömrü daha iyi olacaktır. Ancak daha iyi olması gerçekten iyi bir batarya ömrü sunduğu anlamını taşımaz. iPhone SE 2 çok güzel ancak bataryası size uygunsa güzel.

1. nesile gore boyutu büyük, bataryası da daha iyi ama çok iyi bir bataryası olduğu söylenemez açıkçası.
Günü tamamlar mı şarjı 2-3 saat bakmayla?
iPhone SE 2 çok güzel ancak bataryası size uygunsa güzel.
Hocam 1. nesilin pil sağlığı %83'de şuan 45 dakika aralıksız oyun ile 100'den 15'lere düşüyor 1.30 saat oynatsa yeter bana.

5k bandında iPhone SE almak bana göre saçmadır sadece markaya para vermiş olursunuz ayrıca pahalı markaların ucuz ürünlerini almanın sonucu hüsrandır 5K bandında iPhone seden çok çok iyi telefonlar var. 2.5 k telefonlar ile aynı seviyede şu an sırf aynadan fotoğraf çekince iPhone logosu görünmesi için 5K vercekseniz siz bilirsiniz.😐

Ayrıca bataryası, ekranı ve kamerası fiyatına göre yetersizdir.

5k bandında iPhone SE almak bana göre saçmadır sadece markaya para vermiş olursunuz ayrıca pahalı markaların ucuz ürünlerini almanın sonucu hüsrandır 5K bandında iPhone SE'den çok çok iyi telefonlar var. 2.5 k telefonlar ile aynı seviyede şu an sırf aynadan fotoğraf çekince iPhone logosu görünmesi için 5K verecekseniz siz bilirsiniz.😐
Hocam fotoğraf çekmeyi sevmem kamerası hiç önemli değil bana cihazımda 5 fotoğraf anca vardır, küçük telefonları daha çok seviyorum bu yüzden SE modellerine daha olumlu bakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı