iPhone SE 2020 alınır mı?

Hocam batarya konusunda günü asla çıkarmıyor şu an iOS 17 Beta ile kullanıyorum, telefon aşırı stabil elde tutuş hissi çok fazla iyi. Ben küçük telefon istediğim için aldım ve pişman etmedi, piline sadece laf edebilirim. Onun dışında tasarım hatlarını beğeniyorsanız kesinlikle alınır. Küçük telefon sevdam yüzünden iPhone 12 Mini alıcaktım ama bütçe buna yetti, bu da memnun ediyor açıkçası.

4 ay kadar deneyimleme şansım olmuştu çoğu kişi sevmese de ben home tuşu ve eski tasarımı sevdiğimden memnundum.
Şuan s22 kullanıyorum sırf IOS için bile se 2020 ye dönerim.
çok boş yapmışsiınız ios fanboyu olduğunuz çok belli 2022nin amiralk gemisi dynamic amoled 2x 120 hz gibi şahane ekranı olan kameraları şahane olan gece modu olan 30x yapan ois 8 gen 1li (tek sorunu bu olabilir) amiral gemisi bir cihazınız var ve se 2020ye dönemk isterim diyorsunuz ben size se 2020 vereyim elinizdeki s22de benim olsun s22yi se 2020 gibi 720p 60hz ekranlı kamera olanakları sınırlı (geniş açı zoom gece modu) çok kötü ekran gövde oranı olan bir cihazla kıyaslamanız da ayrı bir saçma neymiş iosmuş

çok boş yapmışsiınız ios fanboyu olduğunuz çok belli 2022nin amiralk gemisi dynamic amoled 2x 120 hz gibi şahane ekranı olan kameraları şahane olan gece modu olan 30x yapan ois 8 gen 1li (tek sorunu bu olabilir) amiral gemisi bir cihazınız var ve se 2020ye dönemk isterim diyorsunuz ben size se 2020 vereyim elinizdeki s22de benim olsun s22yi se 2020 gibi 720p 60hz ekranlı kamera olanakları sınırlı (geniş açı zoom gece modu) çok kötü ekran gövde oranı olan bir cihazla kıyaslamanız da ayrı bir saçma neymiş iosmuş
Zorla kullandırtmıyorlar kimseye. Siz almayın. Android saçma şebelek bir şey sevmiyorum IOS daha iyi iki tarafı da kullandım kararı öyle verdim.

Zorla kullandırtmıyorlar kimseye. Siz almayın. Android saçma şebelek bir şey sevmiyorum IOS daha iyi iki tarafı da kullandım kararı öyle verdim.
hocam siz anlamadınız heralde siz ioscusunuz ben adroidçi ama ben burda çıksam poco x3 pro iphone 13den daha iyi desem saçma olmazmı aynı şeyi siz yapıyorsunuz ister ios babanızın malı olsun se 2020 s22den daha kötü kamera olarak ekran olarak hızlı şarj olarak boş yapmışsınız

SE 2020 bana göre kesinlikle alınmamalı. Çıktığı zaman dahi teknoloji ve özellik olarak çok gerideydi. İphone istiyorsanız ikinci el 12 yada 13 bakın. S22 veya S23 öneririm ben.

60HZ 720p ips 16:9 tarih öncesinden kalma berbat bir ekran. Pil ömrü az güç tüketen ekranına rağmen çok kötü, şarj hızı ufak bataryasına rağmen düşük, ki kutudan çıkan şarj aleti de cihazın desteklediği şarj hızından çok daha düşük, ki onu da daha sonra kutudan çıkartarak tarihte bir ilke imza attılar. Keza kablosuz şarj hızı da düşük, ki ters şarj da yok. Tek kamera var onda da gece modu yok (apple ve yeni telefona özel kalsın diye eski telefona donanım el verdiği halde kasıtlı eklemediği özelliklerinden biri.) 64gb versiyonu bile çok pahalı ve 64gb kesinlikle yetersiz, e tabii sd card girişi de yok. Neresinden tutsan dökülen bir telefon, zaten teknoloji youtuberları da se'yi yılın en kötü telefonu ödülüne layık görüyor genelde. Bu forumda bu kadar övülmesini şaşkınlıkla karşılıyorum. Yıl 2023 arkadaşlar, bütün uygulamalar uzun ekran için optimize ediliyor, 16:9 ekranda arayüz dip dibe kalıyor, 720p ips ekran da 2010'larda kaldı. Bazı telefonlara alınmaz ama halihazırda varsa veya akraba verecekse kullanılır gibi şeyler söylüyoruz ama herhangi bir ip SE modelini bedava verseler bile kullanmam. Küçük telefon seven birisi olarak söylüyorum; Apple, iPhone mini kasasında bir SE modeli çıkarana kadar hiçbir SE modeli alınmaz.
Ekranının küçük ve diğer modellerine göre küçük ve zayıf kaldığı kabul edilir bir şey alıcılar alırken bunu göz önünde bulundurarak alıyor ki alternatifi olan 11 veya 12 de alınabilir, pil ömrü tüm cihazlarda kullanım şekline göre değişir gelip de şarjda yüksek grafiklerde oyun oynarsan cihazın ister android ister iOS olsun olması gerektiğinden daha az performans verebilir batarya bazında,şarj aleti verip vermemesi markanın kendi sorunudur ki modeli ilgilendirdiğini düşünmüyorum ayrıca tek kamerayla çoğu cihazım 3 kamerasından daha iyi iş gördüğünü söylemek mümkün iş sadece kamera sayısında olsaydı çoğu cihaz iyi çekim yapardı keza bunu yazarken sd kartın ileriye dönük iyi bir şey olmadığını sürekli veri silip yükleme durumlarında bozulduğunu ve veri kaybının da olduğunu sanırım henüz deneyimlemedin ki iCloud bu yüzden var her şeyini yedeklemeni sağlıyor ve fiyat pahalılığı iPhonenin kendi sorunu değil yaşadığın ülkenin enflasyon probleminden kaynaklanıyor ve dostum 2023 yılında olmasına rağmen donanımı sayesinde 3 yıl daha sıkıntı yaşatmadan normal kullanım sağlayabilecek bir cihaz bu da 6 yıllık toplam kullanım sağlar androidde bile böyle uzun süreli ömür veren marka sayısı bir elin 5 parmağını geçmez onlar da yine fiyat olarak iPhone ile yarışır en önemli nokta şudur iPhone SE iPhone 6 7 ve 8 serilerinden vazgeçemeyen kişiler için sunulmuş bir velinimet aynı zamanda kendi çeşitleri arasındaki fiyat performans ürünüdür piyasası büyük ekranlı bile olsa diğer serilere göre uygundur ilk iPhone kullanıcı olacak ama bütçesi fazla olmayan kişiler için uygundur gidip 7 8k ya antin kuntin markaların cihazlarını almaktansa bu cihazı almak daha mantıklıdır.

Geri
Yukarı