iPhone SE 2020 alınır mı?

Bu arada arkadaşında dediği gibi temiz olmasına dikkat et kozmetik olarak 8/10 olsun en az bataryayı Deji marka bir batarya ile değiştir ve telefon en az 128 GB olsun. Bataryayı değiştirmez isen telefonun şarjı çok hızlı biter günde 4-5 defa tam şarj etmen gerekebilir çünkü orijinal olsa bile muhtemelen pil sağlığı %80 civarı olur.

Hocam dikkatimi çok çektiniz Deji diye diye :D sitede tanıtım mı yapıyorsunuz yoksa cidden iyi mi Deji batarya. Baktığımda çok yakınımda varmış bayisi.

Deji bataryayı benim de kullanmışlığım var orijinal bataryadan daha iyi bile diyebilirim kesinlikle abartmıyorum.

Gayetde alınır varsa eğer itirazın geçerli sebeplerini belirt saygı duyarım.
Neden boyutunu seven alır gayet? Telefon zaten güçlü. Kamerasıda iyi.
60HZ 720p ips 16:9 tarih öncesinden kalma berbat bir ekran. Pil ömrü az güç tüketen ekranına rağmen çok kötü, şarj hızı ufak bataryasına rağmen düşük, ki kutudan çıkan şarj aleti de cihazın desteklediği şarj hızından çok daha düşük, ki onu da daha sonra kutudan çıkartarak tarihte bir ilke imza attılar. Keza kablosuz şarj hızı da düşük, ki ters şarj da yok. Tek kamera var onda da gece modu yok (apple ve yeni telefona özel kalsın diye eski telefona donanım el verdiği halde kasıtlı eklemediği özelliklerinden biri.) 64gb versiyonu bile çok pahalı ve 64gb kesinlikle yetersiz, e tabii sd card girişi de yok. Neresinden tutsan dökülen bir telefon, zaten teknoloji youtuberları da se'yi yılın en kötü telefonu ödülüne layık görüyor genelde. Bu forumda bu kadar övülmesini şaşkınlıkla karşılıyorum. Yıl 2023 arkadaşlar, bütün uygulamalar uzun ekran için optimize ediliyor, 16:9 ekranda arayüz dip dibe kalıyor, 720p ips ekran da 2010'larda kaldı. Bazı telefonlara alınmaz ama halihazırda varsa veya akraba verecekse kullanılır gibi şeyler söylüyoruz ama herhangi bir ip SE modelini bedava verseler bile kullanmam. Küçük telefon seven birisi olarak söylüyorum; Apple, iPhone mini kasasında bir SE modeli çıkarana kadar hiçbir SE modeli alınmaz.

Geri
Yukarı