iPhone SE 2020 batarya tavsiyesi

yusufegekaya0

Decapat
Yer
Karabük/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İşletim Sistemi: Windows 11 Home 64 Bit
İşlemci: İ511400H
Ekran Kartı: GTX 1650Tİ
Ram: 16 Gb 8X2
Ssd 1: Micron 512 Gb Ssd
Ssd 2: Kioxia Exceria G2 1Tb Ssd
Mouse: Logitech G102
MousePad: SteelSeries QCK Medium
Kulaklık: Apple 3.5 Mm Earpods
Meslek
Öğrenci / İçerik Üreticisi
iPhone SE 2020 telefonum var pil sağlığı 77 pilini değiştireceğim malum batarya fiyatları çok pahalı o kadar vermeye gerek yok beni 2 yıl falan iadare edecek batarya lazım daha önce diğer telefonlarımda akfa, Deji, Woyax bataryalarını kullanmıştım sizce batarya olarak ne alsam daha iyi olur F/P Pro'ya göndersem sizce nasıl gönderen var mı yardımcı olursanız sevinirim hayırlı pazarlar.

iPhone SE 2020 kullandığım sıra Deji bataryayı kendim değiştirmiştim. Gayet yeterliydi. Orjinal %100 pil sağlığı gibi performans veriyordu. Düşünebilirsiniz.

Aynı cihaz bende var hocam 3-4 aylık bir karar sürecinden sonra Deji marka 1821MAH orijinal kapasiteli batarya sipariş ettim. Güçlendirilmiş olmadığı için ısınma gibi problem yapacağınıda pek düşünmüyorum.

Parayı kıyıp orijinal taktırmaya gerek var mı?

Parayı kıyıp orijinal taktırmaya gerek var mı?

Bence bana göre gerek var. Sonuçta orijinal. Uzun süre daha kullanırsın. Deji ve rova bataryalar orijinal bataryalar değil ve 6 ay -1 yıl sonra ömrünü dolduruyor zaten. Üstelik iPhone SE 2020'de çok eski telefon değil, eski telefon olsaydı Deji alın geçin derdim ancak halen güncelleme alıyor telefon. Bence orijinal alın.

Dostum ilk olarak şunu söylemeliyim uzun yıllar iPhone kullandım (4, 6, X, SE2020) kesinlikle çakma bataryalar inanılmaz kötü, telefondan aldığın verimi inanılmaz derecede düşürüyor ve yetmezmiş gibi uzun kullanım sonrası telefon ani kapanmalar ve donmalar yaşıyor. Şu an Apple serviste 2.739 TL bence çakma alıp telefonu öldürmek yerine orijinal batarya taktırman.

Yeni konular

Geri
Yukarı