IPhone SE 2020 hala alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nickinden ve resiminden belli ne tür bir pirimat olduğun zaten hahahahha.

Konuya mesaj kasmak için mesaj yazmayın. iPhone SE 2020 parasini hak etmiyor ve pil performansi iyi değil bu bir gerçek, daha iyi muadilleri varken böyle bir telefonu yatirim amaçlı kullanmakta mantıklı değil. Lütfen gereksiz uzatmayin konu sahibine yardimci olacak şekilde yorum yazin.

Alo desem ve başka işim olduğunda üzmese yeterli, uzun ömürlü ve stabil olsun diyenler için tercih edilebilir olabilirdi. Tabii batarya performansı kötü olmasa. O yüzden pek alınacak bir model olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada @471153'ı raporladım, bir süre aramızda olmayacak. Ona laf yetiştirmek yerine sizin de bunu yapmanız güzel olurdu.

Ben Apple telefonları çok kısıtlayıcı ve gereksiz buluyorum. En basitinden Custom ROM atılmıyor Apple cihazlara. Ve cihaza Jailbreak yapmadan dışarıdan uygulama yükleyemiyoruz Apple cihazlara.
Bana göre Apple'ın tek işlevi Instagram ve hava atmak.
Size bütçenize Samsung Galaxy S22 veya S21 FE modellerini önerebilirim.
Bütçeniz daha fazlaysa Samsung Galaxy S23 de alabilirsiniz.

Hem Samsung s serisi çoğu cihazına uzun süreli destek sunuyor.
Örnek verecek olursak Samsung Galaxy S21 FE ve Samsung Galaxy S22 modelleri Android 16 sürümüne kadar Android sürümü ve ekstradan bir sene daha güvenlik yaması alacak.

Aynı şekilde Samsung Galaxy S23 de Android 17 sürümüne kadar Android sürümü ve ekstradan bir sene daha güvenlik yaması alacak.

Ayrıca bu cihazların desteği bitince Custom ROM atıp en son Android sürümünde kullanmaya devam edebilirsiniz.
Çünkü Samsung'un s serisi çoğu cihazına Custom ROM desteği sunuluyor fazlasıyla ve Samsung cihazların kilidini açmak çok kolay.

Varsayılan olarak iOS akıcılığında ve saf Android'e yakın bir deneyim için de nothing Phone 1'i önerebilirim.

Ben Apple telefonları çok kısıtlayıcı ve gereksiz buluyorum. En basitinden Custom ROM atılmıyor Apple cihazlara. Ve cihaza Jailbreak yapmadan dışarıdan uygulama yükleyemiyoruz Apple cihazlara.
Bana göre Apple'ın tek işlevi Instagram ve hava atmak.
Size bütçenize Samsung Galaxy S22 veya S21 FE modellerini önerebilirim.
Bütçeniz daha fazlaysa Samsung Galaxy S23 de alabilirsiniz.

Hem Samsung s serisi çoğu cihazına uzun süreli destek sunuyor.
Örnek verecek olursak Samsung Galaxy S21 FE ve Samsung Galaxy S22 modelleri Android 16 sürümüne kadar Android sürümü ve ekstradan bir sene daha güvenlik yaması alacak.

Aynı şekilde Samsung Galaxy S23 de Android 17 sürümüne kadar Android sürümü ve ekstradan bir sene daha güvenlik yaması alacak.

Ayrıca bu cihazların desteği bitince Custom ROM atıp en son Android sürümünde kullanmaya devam edebilirsiniz.
Çünkü Samsung'un s serisi çoğu cihazına Custom ROM desteği sunuluyor fazlasıyla ve Samsung cihazların kilidini açmak çok kolay.

Varsayılan olarak iOS akıcılığında ve saf Android'e yakın bir deneyim için de nothing Phone 1'i önerebilirim.

Hocam 7500'lük çıtayı 22K ya kadar arttırmışsınız bir de ben Android önermeyiniz yazısını yazmamıştım Android'in arayüzü beni çok sıkmakta ve dediğiniz gibi Custom ROM atmak bir süre sonra zorunlu bende cihazımı olduğu gibi sade kullanmak istiyorum dışarıdan uygulama yüklemekte umurumda değil zaten sadece lise döneminde kullanacağım bir telefon olsun arada Clash Royale oynayayım WhatsApp Discord'da takılmak için alacağım bir telefon olmasını istiyorum zaten evde MagSafe battery kit var onunla beraber batarya performansım zaten artacak hem SE için 1 yıl normal destek + 1 yıl güvenlik yaması olmak üzere 2 yıl desteği var ve zaten o zaman 10.sınıfa geçmiş olacağım öbür 2 yılıda zorlarım ve rahat rahat kullanırım diye düşünüyorum.

Alo desem ve başka işim olduğunda üzmese yeterli, uzun ömürlü ve stabil olsun diyenler için tercih edilebilir olabilirdi. Tabii batarya performansı kötü olmasa. O yüzden pek alınacak bir model olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada @471153'ı raporladım, bir süre aramızda olmayacak. Ona laf yetiştirmek yerine sizin de bunu yapmanız güzel olurdu.

Hocam evde MagSafe battery kit var bataryadanda bir sıkıntı yok.

Kanka bu devirde su ekonomide iPhone alınmaz zaten yenisi 50 60 k en düşügünede zaten 1 seneye destek bitecek bende kullandım iPhone abartmamalıyız bir Samsung alıp yola devam edelim yazık olmasın paracıklarımıza.

6 yıl Samsung kullandım ve bu kadar rezalet bir telefon markası görmedim Android önermeyiniz ibaresini koymamam benim hatam saygılar.

iPhone bataryaları zaten kötü SE bataryası hepsindende kötü su gibi bitiyor alma bence.

Hocam evde MagSafe var dert değil batarya.

Yüz yüze gelsek cebine 5 lira para koyarım. Burada konuşmak senin için çok kolay. Ne diyebilirim ki. Keşke aynı ilde yaşasakta bulsam seni. Daha SE telefonların OLED ekran kullandığını sanıyor garibim. Daha kullandığı malın ne olduğunu bilmiyor. Halbuki eline 6S'ten başka telefon sürmemiş. Nereden bilsin S21'in ekran kalitesini kasa kalitesini. Samsung'un ekran açma kapama tuşunun bile SE 2020 telefondan iyi olduğunu nereden bilsin garibim.

Hocam telefonu aşağılayın diye açmadım konuyu.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı