IPhone SE 2020 hala alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung alacağıma Apple alırım. 500 lira mı komiksin.
Sen Apple kullanmaya devam et dostum. iPhone 6 kasasında küçücük ekranda kocaman çerçeveler ile 720p AMOLED bile olmayan ekranda ve 3-4 saatlik ekran süresiyle övmeye devam et. Apple önüne ne atsa yersin sen.

Ayrıca 400-500 lira kar yapmak için milletin ağız kokusunu çekmeye hiç ama hiç değmez. Telefonu kullanmak için alıyoruz o kadar para verip satmak için değil.

J6+ milattan kalma kardeşim. O bütçeye aldığın S20'nin S21'in böyle sorunları var mı bak bakalım. J6 dediğin telefonun fiyatı 2000 lira bişeydir. Bende iPhone 7 kasıyor diye konu açayım? Konu bulayım?

Sen Apple kullanmaya devam et dostum. iPhone 6 kasasında küçücük ekranda kocaman çerçeveler ile 720p AMOLED bile olmayan ekranda ve 3-4 saatlik ekran süresiyle övmeye devam et. Apple önüne ne atsa yersin sen.

Ayrıca 400-500 lira kar yapmak için milletin ağız kokusunu çekmeye hiç ama hiç değmez. Telefonu kullanmak için alıyoruz o kadar para verip satmak için değil.
Gayet Oled ekran kullanıyorum. Boş yorum yapma. Kasa iPhone 6 kasasıymış hhahahahhaha

J6+ milattan kalma kardeşim. O bütçeye aldığın S20'nin S21'in böyle sorunları var mı bak bakalım. J6 dediğin telefonun fiyatı 2000 lira bişeydir. Bende iPhone 7 kasıyor diye konu açayım? Konu bulayım?
Var böyle sorunları evet.

Şahsen alinmamali diye düşünüyorum. Batarya performansi iyi değil ve fiyatini hak etmiyor. Daha uygun muadili Android cihazları tercih edebilirsiniz.

Dandik mi? Ahahahahah 720p lcd ekran 1800mah batarya iPhone 6 kasası telefon 2023 yılında o kadar küçük telefona bir de çok kalın çerçeveler. Ve home tuşu olan bir telefon. Ama burda dandik telefonu öneren benim. Ayrıca 'senden zekiyim' demez zeki olan birisi. Zeki olduğunu yazarak kanıtlar. Burası tartışma yeri. Senden zekiyim diyerek kimseye laf atamazsın. Abicim falan hayırdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı