iPhone SE 2020 sağ üst kısımdan tıkırtı sesi geliyor

Boşuna göndermeyin cihazınızı. Gerçekten bir sorun olsa tamam ama geri gönderirler olduğu gibi. Yine de şikayetinizi Apple Destek uygulaması ile iletin. Onlar cihaza bağlanır ve tanıda bulunurlar. Eğer garantilik bir durum varsa da yönlendirirler. İhtiyaç varsa çamura yatmıyor Apple. Sizin sorununuz ise gerçek bir sorun değil. Gayet normal bir olay. Belki başka bir sorunu fark ederler, o bahaneyle cihazı isterler, bilemiyorum. Bu konu ile alakalı olmayacaktır her türlü. :)

Boşuna göndermeyin cihazınızı. Gerçekten bir sorun olsa tamam ama geri gönderirler olduğu gibi. Yine de şikayetinizi Apple Destek uygulaması ile iletin. Onlar cihaza bağlanır ve tanıda bulunurlar. Eğer garantilik bir durum varsa da yönlendirirler. İhtiyaç varsa çamura yatmıyor Apple. Sizin sorununuz ise gerçek bir sorun değil. Gayet normal bir olay. Belki başka bir sorunu fark ederler, o bahaneyle cihazı isterler, bilemiyorum. Bu konu ile alakalı olmayacaktır her türlü. :)
Anladım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :) Sorun ciddileşirse dediğiniz gibi Apple Desteğe bağlanacağım. Sonuçta 2 yıl garantisi boşuna yok.

Aynen öyle tam o kısımlardan geliyor.

Bende o şekilde yok, sadece tıklatınca geliyor ses.

Nasıl yani? Ben şu an garantiye verirsem ürünü değiştirecekler mi? Apple çok hassas bu konularda biliyorum ama değiştirme gibi bir durum yapabiliyorsa eğer götüreyim. Sonuçta bu devirde bu paraları veriyoruz. İnsanın kafası takılıyor ister istemez.

Bir sorununu bende görmedim fakat garantiden değiştirebiliyorsa eğer değiştirmek isterim açıkcası.

Bu olay çakma şarj aleti kullandığımda başıma geldi aynısı 6S kullanan babamada oldu bayağı iyi çarpmıştı elektrik. Çakma nexon markası gibi şarj aletleri kullanmayın orjinallerde bu sorunla karşılaşmadım. İlk başlarda sorun yoktu ama belirli bir süre geçtikten sonra oldu bu sanırım şarj aletinin içinde bir eleman arızalandı.

Merhabalar ben de aynı dertten muzdaribim. 20.

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi iPhone SE 2020 kullanıcısıyım ve telefonun ön kamerasının hemen sağ tarafına parmağımın içiyle hafif hafif tıklattığımda sadece o kısımdan gelen bir tıkırtı var. Alt kısımlara doğru da tıklatınca geliyor ses fakat üst kısma hafif bile tıklatsan bir tıkırtı geliyor. Eski iPhone 5 model telefonumda da yine aynı yerden ses geliyor fakat onda arka kısmına tıklatınca orada sanki yerinden çıkmış bir vida olurda tıklatınca onun sesi gelir gibi, ona benzer bir ses geliyor. Bununla aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? Veya bu sadece bende mi var ne yapmalıyım?

Aralık’ta Media.

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi iPhone SE 2020 kullanıcısıyım ve telefonun ön kamerasının hemen sağ tarafına parmağımın içiyle hafif hafif tıklattığımda sadece o kısımdan gelen bir tıkırtı var. Alt kısımlara doğru da tıklatınca geliyor ses fakat üst kısma hafif bile tıklatsan bir tıkırtı geliyor. Eski iPhone 5 model telefonumda da yine aynı yerden ses geliyor fakat onda arka kısmına tıklatınca orada sanki yerinden çıkmış bir vida olurda tıklatınca onun sesi gelir gibi, ona benzer bir ses geliyor. Bununla aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? Veya bu sadece bende mi var ne yapmal.

Merhabalar ben de aynı dertten muzdaribim. MediaMarkt’tan 20 Aralık’ta iPhone SE 2020 aldım. Ancak dün kamerayı açarken bir tıkırdı geldiğini hissettim. Kamera açıldığı anda ses gelip tekrar kayboluyor. Ve arka kamera tarafına tıklattığımda tıkırtı geliyor bir şey gevşemiş gibi. Apple ile görüştüm yetkili servise göster dediler ya da MediaMarkt'da iade et dediler. MediaMarkt'da sorun varsa değişim yoksa da iade alabileceğini söyledi ne yapmalıyım sizce gönderip de kabul edilmeme durumu var iade de etmek istemiyorum indirimde almıştım telefonu.

Merhabalar ben de aynı dertten muzdaribim. MediaMarkt’tan 20 Aralık’ta iPhone SE 2020 aldım. Ancak dün kamerayı açarken bir tıkırdı geldiğini hissettim. Kamera açıldığı anda ses gelip tekrar kayboluyor. Ve arka kamera tarafına tıklattığımda tıkırtı geliyor bir şey gevşemiş gibi. Apple ile görüştüm yetkili servise göster dediler ya da MediaMarkt'da iade et dediler. MediaMarkt'da sorun varsa değişim yoksa da iade alabileceğini söyledi ne yapmalıyım sizce gönderip de kabul edilmeme durumu var iade de etmek istemiyorum indirimde almıştım telefonu.

SE kullanıcısıyım, o ses bende de var. OIS'ten dolayı geliyor, herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Geri
Yukarı