iPhone SE 2020 kameraya dokununca tıklama sesi geliyor

Gizlibiriii

Centipat
Daha fazla  
iPhone SE 2020 aldım 2 hafta önce incelerken teleofnumun kasasında kameranın altına dokundum. Tıklama gibi ve çok sert değil içinde sanki bir parça hareket ediyormuş gibi bir ses var. Kırılmış da içinde harkeet ediyor, dokununca sizde de bu sorun var mı? Var ise bilgilendirir misiniz, ona göre telefonumu Apple'a yollayağcaım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye gönder. Annem de kullanıyor SE 2020 onda böyle bir sorun yok.

Hocam kameranın altına dokunduğumda diyor kamera açtığımda değil.
Kameranın orada parmakla tıklatınca bende de o ses geliyor. Ben de OIS olduğunu düşünüyorum. Daha önce düşürmedim.

Telefonu eline al, kameraya hafif hafif dokun çek parmağını, yani sars biraz, o ses çıkıyor. OIS'ten dolayı. iPhone SE 2020 kullanıyorum bende de var o ses. Normal yani. Kamerayı açınca falan da çıkıyor.

Garantiye gönder. Annem de kullanıyor SE 2020 onda böyle bir sorun yok.

Hocam kameranın altına dokunduğumda diyor kamera açtığımda değil.
Göndermeli miyim içinde sanki bir şey oynuyor kamera kapalıyken ama dokununcada sesi geliyor sanki bi parça içinde hareket ediyor gibi çok kararsızım off
Telefonu eline al, kameraya hafif hafif dokun çek parmağını, yani sars biraz, o ses çıkıyor. OIS'ten dolayı. iPhone SE 2020 kullanıyorum bende de var o ses. Normal yani. Kamerayı açınca falan da çıkıyor
Neredeyse bütün iphonelarda denedim bu ses yok
OIS sesi filandır, yada odaklama.
Kameranın orada parmakla tıklatınca bende de o ses geliyor. Ben de OIS olduğunu düşünüyorum. Daha önce düşürmedim.
Telefonumu hiç düşürmedim zaten alalı 2 hafta oldu

Yani servise götürebilirsin ama boşuna vakit kaybı olduğu gibi geri verirler telefonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı