iPhone SE 2020 şarj için kablo ve adaptör önerisi

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tekrardan merhaba değerli kullanıcılar.

Yakın zamanda iPhone SE 2020 alacağım fakat kutusundan çıkan (Eski kutulamayı piyasadan çekilmeden alabilirsem) 5W'lık şarj aleti yerine lisanslı önerebileceğiz iPhone SE 2020 uyumlu 18W Adaptör ve Kablo var mı?

İnternette baktığım kadarıyla Spigen adlı markanın Şarj Adaptör ve Kablosu Amazon.com.tr (Prime İndirimi) üzerinden tavsiye ediliyor. Fakat ben fazla uyumlu olup olmadığını bilmiyorum. İzlediğim birkaç videoda da "Apple orijinal adaptör/kablo yerine Apple sertifikalı adaptör/kablo da alabilirsiniz" diye söylentiler var. Maksimum 150-200 TL olan 18W Adaptör + Kablo önerileriniz varsa linklerini atabilir misiniz?

Başka markalar da olabilir, önerebileceğiniz var mı?

Spigen alınabilir. Ek olarak, Anker'ın aletleri var.

Cihazını en verimli şekilde hızlı şarj etmek için orijinal Apple ürünlerini kullanmanı öneririm. SE 2020, 18W’ya kadar hızlı şarjı destekliyor.

İkisi bir arada indirimli paketten üstteki linkten yararlanabilirsin.

Kabloyu orijinal alın çakmalarda bağlantı sıkıntısı oluyor.
Şarj çihazını çok kullanacağınıız için kaliteli bir şeyler bakın Bence powerbank üzerinden şarj edin Şarj cihazı fiyatına powerbank örneğin.

Bana indirim pek inandırıcı gelmedi, ürün sahte olabilir. Morhipo bir ara inanılmaz fiyata Galaxy Buds satıyordu.

Kabloyu orijinal alın çakmalarda bağlantı sıkıntısı oluyor.
Şarj çihazını çok kullanacağınıız için kaliteli bir şeyler bakın Bence powerbank üzerinden şarj edin Şarj cihazı fiyatına powerbank örneğin.

Powerbank'in yeri ayrı, şarj aletinin yeri ayrı. Powerbank istemiyormuş konu sahibi.

Bana indirim pek inandırıcı gelmedi, ürün sahte olabilir. Morhipo bir ara inanılmaz fiyata Galaxy Buds satıyordu.

Powerbank'in yeri ayrı, şarj aletinin yeri ayrı. Powerbank istemiyormuş konu sahibi.

Mesajında belirtmemiş nereden biliyorsun. Merak ettim?

Yorumlarda orijinal ve hata yaşanmadığı belirtilmiş. Yanlış yönlendirmemek için telefon hattından ulaşmak istedim ama maalesef numara koymamışlar.

Geri
Yukarı