iPhone SE (2020) vs iPhone X

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Değerli Technopat ailesi, Android telefonlar ile geçinemeyen birisi olarak yukarıda belirttiğim cihazlardan birisini tercih etmem gerekecek.
Sizin de değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Değerli Technopat ailesi, Android telefonlar ile geçinemeyen birisi olarak yukarıda belirttiğim cihazlardan birisini tercih etmem gerekecek.

Kesinlikle SE 2020 1. SE 2020 hem daha yeni bir model bu yüzden iOS desteği daha uzun olacak 2. X sorunlu bir model yeşil çizgi sorunu vs. var.

Kesinlikle SE. X Kronik sorunlu bir model ayrıca sıfırı yok gibi birşey uğraşmayın SE alın geçin.

Iphone XR öneririm uyguna denk getirebilirsen. Ben de ikisi arasında kalmıştım XR aldım. Özellikle eski bir Iphone telefonun varsa yükseltmişsin gibi gelmeyecek muhtemelen, ben 7'den geçecektim mesela, görüntü ve fonksiyon olarak pek farkları yok. XR aldığında ekran değişiyor, büyüyor, face ID geliyor. Ha illa diyorsan "Bana saf performans lazım." SE al günün sonunda iki telefon da üzmeyecek.

Geri
Yukarı