iPhone SE 2020 vs Samsung Galaxy S20FE

Makaleler
1
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Merhabalar, Haziran ayında telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Yaklaşık 7.5k bütçem var ama Xiaomi tarzı telefonları istemiyorum. SE 2020 ve S20 FE arasında kaldım ama SE 2020 çok ufak ve benim elim büyük bayağı sıkıntı çeker miyim? Sizce hangisi veya önerebileceğiniz başka iPhone veya Samsung telefon var mıdır? Oyun oynarım genelde PUBG tarzı.

Merhabalar, Haziran ayında telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Yaklaşık 7.5k bütçem var ama Xiaomi tarzı telefonları istemiyorum. SE 2020 ve S20 FE arasında kaldım ama SE 2020 çok ufak ve benim elim büyük bayağı sıkıntı çeker miyim? Sizce hangisi veya önerebileceğiniz başka iPhone veya Samsung telefon var mıdır? Oyun oynarım genelde PUBG tarzı.

Oyun oynancaksa S20FE tabii ki SE2020 oyun için uygun değil ekran ve batarya küçük.

Bugün yine MediaMarkt'da S20 FE gördüm parasını hakedecek cihaz olduğunu bir kez daha fark ettim. Günlük kullanım falan ayağı geçilip performans ve kamerasına baktığımızda parasını hak eden cihaz olduğu fark ediliyor hocam.

Hocam haziran ayında konu açsanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı