iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi alınmalı?

720p olması PPI yoğunluğunun yüksek olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ekrana baktığında çamura veya sulu boyaya bakmıyorsun, pixelleri de saymıyorsun.
Sadece çözünürlükle yorumlamak çok saçma.
iPhone 11'in satışının yüksek olduğu için günümüzde bile hala bu rakamlara satılmasını sağlıyor.
Satıcı da bu rakama satıyorsa niye düşüreyim fiyatı diye asla fiyatı düşürmüyor.

O ekran boyutuna alışmış çok fazla kullanıcı var amiral gemilerine alışmış insanlar tabii ki saçma buluyor o kadar küçük ekranı. Baba-anne telefonu aslında o cihazlar. Biz rahat erişemediğimiz için fiyat dengesi de saçma geliyor.

Çağ dışı demek çöp demek değil dostum. Çamura bakmıyorsun tabii ki.Ama 120 Hz AMOLED bilmem kaç k çözünürlüklü telefonlar yavaş yavaş standart oluyorsa o iPhone 11'in ekranı artık çağ dışıdır.

Çağ dışı demek çöp demek değil dostum. Çamura bakmıyorsun tabii ki.Ama 120 Hz AMOLED bilmem kaç k çözünürlüklü telefonlar yavaş yavaş standart oluyorsa o iPhone 11'in ekranı artık çağ dışıdır.
Aynen bir de 50.000mAh batarya ve 550mp kamerası da var.

İki telefonda berbat bütçeniz nedir hocam.
Şöyle söyleyeyim iphone 12 ve daha üstü telefonları alabilmek için yeterli bir bütçem yok ne yazık ki ve biriktirsem bile bayağı sene daha beklemem gerekiyor. İkinci ellerden temiz ve sıfır olanlara da baktım ancak pek güvenim olmadığından direkt kendim almayı düşünüyorum. Sadece uygulamaları ve aramaları kullanmak açısından düşük bütçeli telefon almayı düşünüyordum bana iphone'dan alacaksan 11 alabilirsin diye öneride bulunanlar oldu ama tabii ki sadece iphone değil diğer telefonlardan da uygun olanlara bakmaya çalışıyorum

O bütçede S21 FE satın alınmalı. Günde 2. şarjı istemesi dışında kamera olsun işlemci olsun günlük kullanıcıyı asla pişman etmeyecek telefon. Ablamda iPhone 11, bende S21FE var kameraları arasında çok fark yok fakat iPhone 11'den daha çok şarjı gidiyor ve daha ucuz.

Onun dışında ikisi arasından iPhone 11 derdim şarj problemi dışında günlük kullanıcı için güzel telefon.
Teşekkür ederimm kesinlikle S21 FE'yi düşüneceklerim arasına ekledimm

Yeni konular

Geri
Yukarı