iPhone SE 2022 vs iPhone 11 vs S21 5G

Az önce bütün telefonları inceledim, iPhone 11'i direk eledim. Renk doğruluğu ve canlılığı açısından SE 2022 bile çok daha canlı gözüküyordu. Ama Samsung S21 baya hoşuma gitti, acayip akıcı arayüzü ve telefon tutuşu hissi muazzam. Ama ileride kasma ihtimali var mı bilmiyorum. Hepsiburada da yorumlarına baktığımda kasma sorunu yaşayanlar varmış. Tereddütte kaldım. Şuan SE 2022 düşünüyorum ama Samsung S21 daha çok hoşuma gitti.

Az önce bütün telefonları inceledim, iPhone 11'i direk eledim. Renk doğruluğu ve canlılığı açısından SE 2022 bile çok daha canlı gözüküyordu. Ama Samsung S21 baya hoşuma gitti, acayip akıcı arayüzü ve telefon tutuşu hissi muazzam. Ama ileride kasma ihtimali var mı bilmiyorum. Hepsiburada da yorumlarına baktığımda kasma sorunu yaşayanlar varmış. Tereddütte kaldım. Şuan SE 2022 düşünüyorum ama Samsung S21 daha çok hoşuma gitti.
Kasma sorunu yaşayacağınız düşünmüyorum. SE 2022'nin ekranı küçük ve İPS. Ayrıca 60 Hz, 120'yi kesinlikle deneyimleyin derim. @BERWAR

Şu an Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum ve kırmama çok az kaldı, telefon kafayı yedirtiyor yazılım hatalarından dolayı.
Bu üç telefon arasında kaldım. Kamera ve arayüzü çok önemli benim için, oyun pek oynamam ama kamerasının iyi olması çok önemli. iPhone SE modelinin tasarımını da çok beğeniyorum eski havası başka oluyor.
Bana uzun ömürlü ve kasma donma olmayacak ve memnun bırakacak bu üç telefondan hangisini önerirsiniz? Fiyat aralığım bu cihazlar arasında.

Al 11'i rahatına bak IPS IPS diye kafanda ötenlere takma. En uzun kullanım ömrü IPhone'larda.

Kasma sorunu yaşayacağınız düşünmüyorum. SE 2022'nin ekranı küçük ve İPS. Ayrıca 60 Hz, 120'yi kesinlikle deneyimleyin derim. @BERWAR
Deneyimledim, 120hz bambaşka birşey. 10 saniye kullanmış olsam bile 60hz çok kötü geliyordu bugün. Uzun ömürlü ve iyi kameralı telefon istiyorum.
Al 11'i rahatına bak IPS IPS diye kafanda ötenlere takma. En uzun kullanım ömrü IPhone'larda.
11'in ekranını hiç beğenmedim. Çok soluk 4 farklı 11e baktım hepsi aynı. Se 2022 daha canlı gözüküyordu.

Deneyimledim, 120Hz bambaşka bir şey. 10 saniye kullanmış olsam bile 60Hz çok kötü geliyordu bugün. Uzun ömürlü ve iyi kameralı telefon istiyorum.

11'in ekranını hiç beğenmedim. Çok soluk 4 farklı 11e baktım hepsi aynı. SE 2022 daha canlı gözüküyordu.

SE'de batarya sorunu çekersin.
Android neyin ne olduğu belli değil 2 seneye çöp de olabilir.
11'in ekranını beğenmiyosun anlıyorum ama seçimlerinden en mantıklısı bu bence.

Not: Bende 11 var ve gayet memnunum.

2 seneye çöp olur diyenlere aldırış etme. AMOLED deneyimlememiş insan IPS övmesin bir zahmet. Fanboyluk yapanları dikkate alma. Iphone modellerinde de TFT ekran bile olsa bunlar yine Iphone savunur.

2 seneye çöp olur diyenlere aldırış etme. AMOLED deneyimlememiş insan IPS övmesin bir zahmet. Fanboyluk yapanları dikkate alma. iPhone modellerinde de TFT ekran bile olsa bunlar yine iPhone savunur.

Klasik Android'ci Xiaomi'ci her iPhone alana laf atan tipi var sende. Günlük kullanım için IPhone'un ileride olduğunu herkes bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı