iPhone SE 2022 vs iPhone 11 vs S21 5G

@Hysura Bir şey bildiğin yok. Kimseyi yanlış yönlendirmeye hakkında yok. Apple fanlığı yapmayı bırak. Burada fanboy varsa o da sensin. Xiaomi ne alaka? Xiaomi öneren kim? Mesajları düzgün oku. Bilmediğin konulara da yazma.

Klasik Android'ci Xiaomi'ci her iPhone alana laf atan tipi var sende. Günlük kullanım için IPhone'un ileride olduğunu herkes bilir.
Kavgaya gerek yok lütfen. Bugün 3 mağazaya gittim İphone 11'i inceledim de 12 ve SE'nin ekranı daha canlı daha güzel duruyordu. 11'in soluk duruyordu. Telefonu elime aldığım gibi anladım ve vazgeçtim. SE vs 11 batarya testlerine baktım hemen hemen aynı süreleri veriyorlar.

Klasik Android'ci Xiaomi'ci her iPhone alana laf atan tipi var sende. Günlük kullanım için IPhone'un ileride olduğunu herkes bilir.

Yo. 11'in ekranı iğrenç. Heleki AMOLED ve 120 Hz'i deneyimleyin, o telefonu kullanamazsınız. Samsung'un yazılımını deneyimledim, gerçekten başarılı bir iş yapmışlar. iPhone fanboyluğunuda bırakın, kendinizde var diye övmeye gerek yok. Ha bu senin fikrindir, okey. Bence S21 kat kat daha mantıklı.

Yo. 11'in ekranı iğrenç. Heleki AMOLED ve 120 Hz'i deneyimleyin, o telefonu kullanamazsınız. Samsung'un yazılımını deneyimledim, gerçekten başarılı bir iş yapmışlar. iPhone fanboyluğunuda bırakın, kendinizde var diye övmeye gerek yok. Ha bu senin fikrindir, okey. Bence S21 kat kat daha mantıklı.

Tamam sen S21 al uzatma.

İPS ekran olduğundan ve TrueTone özelliği açık olduğundan olabilir.
Annemin 12 Mini'si var ve telefon sarımsı gözüküyor. Bazı iphone'larda beyaz daha beyaz bazılarında daha sarı. Sinirimi bozmaya başladı bu olay. SE alsam böyle beyazlar sarı gözükürse kafayı yerim galiba.
Iphone 11 alın hocam, ben öyle yaptım. kafa rahat :D
İphone 11'İn ekranını hiç beğenmedim renkler soluk baya soluk ve sanki ekranın arkasında koyu film varmış gibi duruyor.

Annemin 12 Mini'si var ve telefon sarımsı gözüküyor. Bazı iphone'larda beyaz daha beyaz bazılarında daha sarı. Sinirimi bozmaya başladı bu olay. SE alsam böyle beyazlar sarı gözükürse kafayı yerim galiba.

İphone 11'İn ekranını hiç beğenmedim renkler soluk baya soluk ve sanki ekranın arkasında koyu film varmış gibi duruyor.
TrueTone özelliğini bir kontrol edin derim. Eğer açıksa bir kapatın öyle bakın.

Geri
Yukarı