iPhone SE 2022 vs iPhone 11 vs S21 5G

@iCommen X ile 3 senedir öyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum.
Yazın kendim de telefon almayı düşünüyorum. S21-22 ile iPhone 12 arasında gidip geliyorum sürekli. KKTC’den alacağım için fiyatları çok uçuk değil ama IOS’un rahatlığına alışmışken Android’e geçmek benim işin pek kolay olmaz sanırım. 😁
Valla milisaniyelik bir kasmayı ben şahsen problem etmem. 3 sene yaşamadıysanız eyvallah hocam, bir şey diyemiyorum. Ama dediğim olay takılma falan değil, sadece anlık bir kasma. İlla ki herkesin başına gelebilcek bir şey

@iCommen anlık takılmaları kendim de problem etmem zaten. Android tarafında fiyatlar sağolsun sağlam bir telefon kullanamadığım için o konu hakkında bir yorum yapamıyorum ama IOS’un rahatlığı alışkanlık yapıyor.
Bir öğretmenim 11 kullanıyor, geçen gün yavaşlığından şikayet ediyordu. Gerçek mi değil mi bilemiyorum ama. 😁

@iCommen anlık takılmaları kendim de problem etmem zaten. Android tarafında fiyatlar sağolsun sağlam bir telefon kullanamadığım için o konu hakkında bir yorum yapamıyorum ama IOS’un rahatlığı alışkanlık yapıyor.
Bir öğretmenim 11 kullanıyor, geçen gün yavaşlığından şikayet ediyordu. Gerçek mi değil mi bilemiyorum ama. 😁
Android'de çok fazla kötü telefon olduğu için, android çok kötü sayılıyor. Elle tutulur bir cihaz alındığı takdirde, iphone kullancılarını rahatsız edecek tek sorunu uygulamalardaki kamera problemi olur. Onun dışında bir sorun yaşamazlar.

Arkadaşlar kararımı verdim gibi, İphone 11 alıyorum 128'lik 12.500'e ama Samsung içime daha çok ısınmıştı. Son sözleriniz varsa alayım :) 1 saate 11 siparişi vereceğim. Umarım memnun kalırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı