iPhone SE 2022 vs iPhone 11

Ben SE3 ve iPhone 11 hakkındaki yorumlarımı yazdım, Apple TR satış polikasından dolayı ülkemizde çok pahalılar. Yurt dışında S22 ile iPhone 11 arasında 400 dolar var Türkiye'de iPhone 11 daha pahalı mesala.
Hadi sizin dediğiniz gibi 3-4 sene desteği olsun diyelim ama SE3'ün mobil verideki zar zor verdiği 4 saat ekran süresi ve iPhone 11'in sap sarı LCD 828p paneli göz ardı edilemez...

Sadece insatgram mı Apple bütün uygulamaların tasarım standartını bile belirler ve bütün uygulamalar destekledikleri telefonlarda sıkıntısız çalışır. Yüz okuma da gayet iyi bir teknoloji ama güvenlik zafiyeti oluşturacak şekilde 2D değil derinlik tabanlı olmak şartıyla. Şaka gibi adamlar düzgün çalışmayan özellikleri telefona doldurmaya devam ediyorlar.

Kullanmadığınız cihazlar hakkında artık yorum yapmayın mümkünse. Ben iPhone 11 ve S21 FE kullandım dediklerin sadece kağıt üzerinde geçerli, hatta bazıları kağıt üzerinde bile yazmıyor :D Objektif bakmanı öneririm, 1080p izletmeyen LCD 320 PPI yüksek parlaklıkta berbat bir renk sunan iPhone 11 sırf panelinden bile alınmaz, güç tüketmeyen ekranına göre berbat batarya performansını göz ardı ediyorum :D S22'de ne sosyal medya kamerası sorunlu ne de güvensiz, eğer öyle olduğunu düşünüyorsan gel bilgilerimi çal o zaman.

iPhone kullanın, sonra anlarsınız.
2018 model Samsung kullandım, 2015 model IPhone'un geri döndüm.

iPhone 11 kullandım, S21 FE'de kullandım. 👍👍 ve 800 dolarlık S22 (16.000 TL) 400 dolarlık iPhone 11'den (400 dolar) daha uzun süre götürme potansiyeline sahip, arayüz dışında her konuda S22 daha başarılı, arayüz olarak da Android'in en hızlısı zaten... Diğer Android'ler ile bir tutmayın lütfen.

Kullanmadığınız cihazlar hakkında artık yorum yapmayın mümkünse. Ben iPhone 11 ve S21 FE kullandım dediklerin sadece kağıt üzerinde geçerli, hatta bazıları kağıt üzerinde bile yazmıyor :D objektif bakmanı öneririm, 1080p izletmeyen LCD 320 ppı yüksek parlaklıkta berbat bir renk sunan iPhone 11 sırf panelinden bile alınmaz, güç tüketmeyen ekranına göre berbat batarya performansını göz ardı ediyorum :D S22'de ne sosyal medya kamerası sorunlu ne de güvensiz, eğer öyle olduğunu düşünüyorsan gel bilgilerimi çal o zaman.

iPhone 11 kullandım, S21 FE'de kullandım. 👍👍

Bir de IPhone'a dönüyor diyor. 😂
J4 bence pek akıcıya benzemiyordu.

Öncelikle yüz tanımaya kötü bir teknoloji denemedim. Sadece Android tarafında da onun kadar güvenli bir seçenek var. Android tarafında sanki sadece Xiaomi tarafına bakarak cevap yazıyorsunuz gibi gelmeye başladı. Örnek olarak Huawei kısmında 100X Zoom gayet stabil çalışıyor. Telefon üreticisinin koyduğu kurallar bütünün de bir telefon kullanmayı ben sevmiyorum. Yine de fikrinize saygı duyuyorum. Yorumları konu sahibi okur ve kararı o verir. İyi geceler.
Sadece insatgram mı Apple bütün uygulamaların tasarım standartını bile belirler ve bütün uygulamalar destekledikleri telefonlarda sıkıntısız çalışır. Yüz okuma da gayet iyi bir teknoloji ama güvenlik zafiyeti oluşturacak şekilde 2D değil derinlik tabanlı olmak şartıyla. Şaka gibi adamlar düzgün çalışmayan özellikleri telefona doldurmaya devam ediyorlar.

Öncelikle yüz tanımaya kötü bir teknoloji denemedim. Sadece Android tarafında da onun kadar güvenli bir seçenek var. Android tarafında sanki sadece Xiaomi tarafına bakarak cevap yazıyorsunuz gibi gelmeye başladı. Örnek olarak Huawei kısmında 100X Zoom gayet stabil çalışıyor. Telefon üreticisinin koyduğu kurallar bütünün de bir telefon kullanmayı ben sevmiyorum. Yine de fikrinize saygı duyuyorum. Yorumları konu sahibi okur ve kararı o verir. İyi geceler.

Konu SE vs 11'den Android vs IPhone'a geldi.

Bir de IPhone'a dönüyor diyor. 😂
J4 bence pek akıcıya benzemiyordu.

Bir de şey var ona çok gülmüştüm Samsung reklam yapıyor Apple kulaklık girişini kaldırdı diye bir yıl sonra kendileride kaldırıyor :). Bu nasıl bir pazarlama faciasıdır ya.

Geri
Yukarı