iPhone SE 2022 vs iPhone 11

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler iPhone SE aldım hem performans açıcısından hem de daha uzun ömürlü olduğu için iPhone SE'yi tercih ettim.

Hayırlı olsun, mobil veride 3.5-4 saat ekran süresi, 4.7 inç ve sap sarı, güneş altında ya da yüksek parlaklıkta berbat renkler sunan LCD panel seni bekliyor.

Hayırlı olsun, mobil veride 3.5-4 saat ekran süresi, 4.7 inç ve sap sarı, güneş altında ya da yüksek parlaklıkta berbat renkler sunan LCD panel seni bekliyor.
İphone 11 in kullandığı ekran farklı sanki 11 in de özelliklerine bakmanı tavsiye ederim.

Doğru tercih kral bende 1 aydır İphone se kullanıyorum çok iyi
bence de a15 işlemciyle birlikte baya performanslı olmuş.

iPhone 11'in kullandığı ekran farklı sanki 11'in de özelliklerine bakmanı tavsiye ederim.

Bence de A15 işlemciyle birlikte bayağı performanslı olmuş.

Üzgünüm ama 🥲 doğru söylüyor. 11 OLED, SE LCD.
Ama A15 mükemmel bir şey. OLED'e deydi.
Daha uzun süre güncelleme alır 11'den.

İphone 11 in kullandığı ekran farklı sanki 11 in de özelliklerine bakmanı tavsiye ederim.
11 al demedim ki zaten , yurt dışında 2 hafta çalışıp alırsın 400 dolara ama Türkiye'de 18.000 TL'ye sıfır iPhone 11'de alınmaz 14.000 TL'ye SE3'te alınmaz. Yurt dışında S22, S21 gibi cihazlara göre çok ucuzlar zaten :D.

11 al demedim ki zaten :D, yurt dışında 2 hafta çalışıp alırsın 400 dolara ama Türkiye'de 18.000 TL'ye sıfır iPhone 11'de alınmaz 14.000 TL'ye SE3'te alınmaz. Yurt dışında S22, S21 gibi cihazlara göre çok ucuzlar zaten :D.

Apple çok şeref yoksunu. Kendi ülkelerinde 2007 yılında sattıkları orijinal iPhone ile 2022 yılında sattıkları iPhone 14 fiyatı neredeyse aynı.

Bildiğim kadarıyla o da yeni nesil kamera.
Yeni nesil olması bir şey değiştirmiyor maalesef, ne gece modu veya ne de geniş açıya sahip bir telefon.
Hayırlısı olsun arkadaşa, kendisinin yerinde olsam aynı fiyata sarı siteden 11 Pro veya 12 Mini tercih ederdim. OLED ekran, geniş açı, ve daha iyi bir batarya performansı elde etmiş olurdum.

Geri
Yukarı