iPhone SE 3 vs S22

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 80
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
19000 TL
S22 daha iyi ama şahsen iPhone tercih ederim Android cihazlar gerçekten çok yavaşlıyor ama burada kesinlikle S22.

İphone se3 için konuşuyorum daha önce amoled falan kullandıysan bu cihazı alırsan ilk diyeceğin şey dedemin tüplü tvsi bile daha güzel. Daha sonra tasarım demode ekran berbat.

Kamera gideri var.
Stabilizasyon güzel.
Yazılım desteği güzel.

S22 ekranı muaazzam bizzat 14 pro ile yan yana getirdim kendim deneyimledim.
Hatta yan yana görmeden önce iphone 14proyu daha iyi bir ekrana sahip zannediyordum fakat s22 daha güzel geldi.
Ayrıca ekran muazzam akıcı renkle capcanlı

Tasarım harikulade ince citalar.
MÜkemmel bir cihaz.

Ama şu bir gerçek
Ios cihazlar daha uzun ömürlü.

Hangisi almak daha mantıklı olur. SE 3 eski kasa bir telefon ve çoğu şeyde daha kötü ben S22 düşünüyorum ama fikrinizi de almak istedim. Bu fiyat bandına önerebileceğiniz başka telefonlar önerirseniz sevinirim.

Ben SE 3 kullanıyorum eğer görünüş önemli değil performanslı olsun yeter bana diyorsan SE alınabilir. Ben görünüşü çok fazla takmadığım için SE 3 aldım gayet de memnunum eğer Android telefon da kullanırım diyorsan S22 alabilirsin ben Android sevmediğim için SE 3 aldım.

S22 kat kat daha güçlü bir telefon.

iPhone SE tek avantajı daha fazla yazılım desteği alması sanırım 1 yıl daha fazla yazılım desteği alıyor.

Amiral gemisi olan S22'de böyle bir şey yaşanacağını düşünmüyorum.
Telefonun amiral gemisi olması bir anlam ifade etmiyor. Cihaz android olduğu sürece güncelleme desteğinin kesinliği olmuyor. Yeni çıkan android cihazların çoğu çıktığı yıl güncelleme alıp daha da güncelleme almıyor. Ancak Apple 2015'te çıkan telefonuna bile yıllarca güncelleme desteği sunmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı