iPhone SE aksesuarlı mı alınmalı?

Bana da öyle geldi ama Apple'ın şarj adaptörleri galiba çabuk bozuluyor. İleride bir 200TL daha vermek zorunda kalır mıyım?

Şu ana kadar bozabildiğim bir Apple şarj adaptörü olmadı benim. iPhone 4'den beri aynı adaptörü kullanıyordum 20W adaptörü almadan önce.

Şunun 20W olan sürümünü kullanıyorum AliExpress'ten almıştım. PD sertifikalı olduğundan dolayı hiçbir sorun çıkarmayacaktır. Adaptörü Apple'dan almanıza gerek yok yani.

Aksesuarlı ve aksesuarsız kutunun fiyatlari aynı ise aksesuarlı al tabi sarj adaptörü ve kulaklığı ayrı alınca 250-300 TL gibi bir fiyata geliyor.

Ek olarak da şeyi düşünüyorum: Lightning
Aksesuarlı ve aksesuarsız kutunun fiyatlari aynı ise aksesuarlı al tabi sarj adaptörü ve kulaklığı ayrı alınca 250-300 TL gibi bir fiyata geliyor.
Aksesuarlı seçeneğin fiyatı aksesuarsızdan 275TL daha pahalı. Ama aksesuarsız + diğerlerini alırsam 300TL fazla oluyor.

Ek olarak da şeyi düşünüyorum: Lightning

Aksesuarlı seçeneğin fiyatı aksesuarsızdan 275TL daha pahalı. Ama aksesuarsız + diğerlerini alırsam 300TL fazla oluyor.
Ben aldığımda ikisi de aynı fiyattaydı bu yüzden düşünmeden aksesuarlı aldım. Arada 275 lira gibi bir fark varsa aksesuarsız alıp adaptörü dışardan temin edip kulaklığa para vermek yerine güzelinden ve uygunlarından bir tws kulaklık alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı