iPhone SE vs X

Gerek yok X eski cihaz artık 5 yaşında bir cihaz SE de kalmanız daha mantıklı X'e geçince zaten fazla kazanacağın bir şey yok işlemci olarak SE daha iyi X tabii ki daha büyük ekran telefoto kamera var ama sonuçta eski cihaz geçmeye değmez kısaca.

SE 2020 gayet iyi aslında yeni nesil iPhone 6 kullanmak isteyenler ve ucuz bir iPhone isteyenler için uygun (diğer IPhone'lara göre ucuz)

ben x kullanıyorum öyle aa sorunlu dediğim peki bir yanını görmedim. Belki başka apple telefon kullanmadığım için olabilir ama ben o herkesin dediği hatalı x lafını anlamadım. Biliyorsan söyler misin bende bilgileniyim

Hocam hem sorun çıkan çok yakınımı gördüm hem de çok konu gördüm.

Ben X kullanıyorum öyle aa sorunlu dediğim peki bir yanını görmedim. Belki başka Apple telefon kullanmadığım için olabilir ama ben o herkesin dediği hatalı X lafını anlamadım. Biliyorsan söyler misin bende bilgileniyim.

Hocam X Apple ilk büyük telefonu Face ID vs hepsi bu telefonla birden geldi o yüzden çok fazla hata var.

Eski tasarımdan sıkıldıysan olabilir, sonuçta elinde bir Iphone 7 tutuyor gibi hissediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı