iPhone Telefona virüs bulaşmış olabilir mi?

Eğer e postanızı bilinmedik sitelere verdiyseniz veya birisi tesadufen bulmuş bile olabilir ustune attack denenmiş ve şifreni bulmuş olabilirler 2 faktorlu koruma açıksa çok sıkıntı olmaz ama şifrelerinizi yenileyin ve güçlendirin ve aynı şifreyi birden fazla yerde kullanmayın.

Merak etme Google üzerinden dosya indirme gerçekleştiremediğiniz için illegal sitelere girmediğini düşünürsek rahat olabilirsin :D

Bir soru soracağım. Konu dışı olmaz inşallah. Bir kişi benim hesabımı çalıp insanlara hakaret etse / dolandırıcılık yapsa. Benim başıma bir şey gelir mi? Yani ben mi yapmış sayılırım?
Bu arada have i been pwned sitesine girdim. Herhangi bir sorun çıkmadı. Yani paylaşılmış bir yer yok.

Bir soru soracağım. Konu dışı olmaz inşallah. Bir kişi benim hesabımı çalıp insanlara hakaret etse / dolandırıcılık yapsa. Benim başıma bir şey gelir mi? Yani ben mi yapmış sayılırım?

Sana karşı suç duyurusunda bulunursa ve sende hesabının çalındığını söylersen senden bu hesaba hangi cihazlarla bağlandığını sorarlar bir zaman sonra hesabını incelemeye alıp hesabının çalındığını onaylayabilirler merak etme insanın hakkını gasp etmemeleri için Google senin adına her şeyi düşünecektir (kendisinden hariç :D)

Bu arada have i been pwned sitesine girdim. Herhangi bir sorun çıkmadı. Yani paylaşılmış bir yer yok.
Hesabının ip girişlerini fln öğrenilir senin yapmadıgın ortaya çıkar takma oyle şeyleri.

Hepinize çok teşekkür ederim. Rahatladım :D. Yarın ilk işim tüm parolalarımı değişmek. İyi geceler 👋.

Geri
Yukarı