iPhone X alınır mı?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, cidden sıkıldım şu Android'den. iOS'e geçmeyi düşünüyorum. Arkadaştan 4 bin TL’ye iPhone X alayım mı yoksa onun yerine Samsung A52 mi alayım?
Önceliğim:
3 Yıl gitmesi,
PUBG Kasma olmaması,
Ve kamera iyi olması ama fazla önemli değil.
Not: Veya 6 bin TL’ye onerebileceğınız bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar, cidden sıkıldım şu Android'den. iOS'e geçmeyi düşünüyorum. Arkadaştan 4 bin TL’ye iPhone X alayım mı yoksa onun yerine Samsung A52 mi alayım?
Önceliğim:
3 Yıl gitmesi,
PUBG Kasma olmaması,
Ve kamera iyi olması ama fazla önemli değil.
Not: Veya 6 bin TL’ye onerebileceğınız bir telefon var mı?

iPhone telefonların kameraları gerçekten iyi canlı çekiyor diğer telefonlara oranla ve 3 yıl şahsen iyi bakıp düşürmezseniz gidebilir benim iPhone 7 5 seneye doğru gidiyor fakat bu iPhone telefonlarda en sıkıntı şey batarya olsa gerek ve iPhone X PUBG kasacağını hiç sanmam.

Tanıdık olduğu için veriyor hocam, X'de kronik sıkıntı var diyorlar bu doğru mu?
PUBG'de yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?

A52 kullanıyorum. Samsung Apple'dan daha canlı ve parlak renkler veriyor her zaman. Apple ise gerçeğe en yakın net görüntüyü veriyor. Bu tamamen zevk meselesi. Benim gibi daha canlı ve parlak renkler seviyorsanız Samsung alın. Eğer aksi ise direkt Apple'a vur parayı.

A52 kullanıyorum. Samsung Apple'dan daha canlı ve parlak renkler veriyor her zaman. Apple ise gerçeğe en yakın net görüntüyü veriyor. Bu tamamen zevk meselesi. Benim gibi daha canlı ve parlak renkler seviyorsanız Samsung alın. Eğer aksi ise direkt Apple'a vur parayı.
Sıkıntı renk değil. Önemli olan beni 3 yıl götürmesi ve pubg' de yüksek açması ?

Sıkıntı renk değil. Önemli olan beni 3 yıl götürmesi ve PUBG'de yüksek açması?

Hocam kamera için alacaksanız ve 3 yıl götürsün istiyorsanız ben A52'den yana kullanıyorum oyumu. Üstelik A52'nin muhteşem bir ekranı var. Tartışmaya dahi girmem sizi iPhone X'ten daha uzun süre götürür. Yok ben oyun oynayacağım diyorsanız onda Apple'ın kapısını çalın. İşlemcisi çok daha iyi. Sadece oyun için ise iPhone X. Uzun süre götürsün ve kamerası ekranı daha iyi olsun diyorsanız a52.

Tanıdık olduğu için veriyor hocam, X'de kronik sıkıntı var diyorlar bu doğru mu?
PUBG'de yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?
Evet hocam ekran ve Face ID sorunları var. Tanıdık olduğu için size yalan söylemez, alırken test etme şansınız da olur. Bu iki bileşende sorun yoksa sıkıntı yok. Pil sağlığına falan da bakarsınız. Aynı işlemciyi kullanan iPhone 8 kullanıyorum, kasma vs. yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı