iPhone X alınır mı?

Hocam X istiyoruz ben de X kullanıyorum bir sıkıntısı yok boş laf yapmayalım lütfen. Kronik arızası derken ne var?

Neden hocam.

Hocam kredi kartı ile alacağım için 1600 de vade farkı olduğu için zaten X s fiyatına denk geliyor aşar beni.

Millete boş yapma diyemezsin. Biraz araştırma ile Face ID sıkıntısı olduğunu görebilirsin. Kendi arkadaşımdan da biliyorum. Şu an olmasa bile ileride olma ihtimali yüksek.

Millete boş yapma diyemezsin. Biraz araştırma ile Face ID sıkıntısı olduğunu görebilirsin. Kendi arkadaşımdan da biliyorum. Şu an olmasa bile ileride olma ihtimali yüksek.

Hocam Allah aşkına kendi kendine Face ID bozulma olayı biraz masal gibi geldi bana, ayrıca tek Face ID sorunumu sıkıntı yaratıyor, güldürmeyin.

Bir yerden sonra ekranda yeşil çizgi çıkmaya başlıyor, orijinal ekranda da çıkıyor.
Babam iPhone X'i 25 Kasım 2017'de Apple Store-Zorlu'dan aldı Türkiye'de resmi satışa sunulduğu ilk gün aldı yani. O günden beri aralıksız kullanıyor. Cihaz hiç servise gitmedi herhangi bir fiziksel veya donanımsal kusuru yok. Kronik sorunu var deniliyor da ben şahsen görmedim. Cihaz ilk alındığı gibi performansı sadece pili şişti o da çok az. Onun dışında sorunsuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı