iPhone X alınır mı?

Tek öncelik bu ise bir şey diyemem.

Hayır da madem kullanım amacı bu kadar dar, SE 2 veya SE 3'e baksan daha mantıklı değil mi?
Ekranın yine de büyük olması gerekiyor. Hocam konuyu okumadınız sanırım. Kısmi engelli birisi için telefon bakıyoruz, yine ekranı görmesi ancak sesli olarak da kontrol edebilmesi gerekiyor. Amaç sadece ama sadece bu. Android dediğin telefon kullanılabilirlik açısından zaten herkes için leş gibi bir cihaz, hele bizim için ihtimal dahili değil. iPhone'un da ekranının 4.8'den büyük olması gerekiyor.

Yenilenmişini bulursunuz da zararlı çıkarsınız.
Yenilenmiş gelmez işimize, çevremizden temizini bulamazsak sıfır 11 bakalım o zaman. Teşekkürler.

Ekranın yine de büyük olması gerekiyor. Hocam konuyu okumadınız sanırım. Kısmı engelli birisi için telefon bakıyoruz, yine ekranı görmesi ancak sesli olarak da kontrol edebilmesi gerekiyor. Amaç sadece ama sadece bu.

Aynı anda birkaç konuya yazdığımdan unutmuşum, o halde XS veya 11 alın Avukat'ın dediği gibi :).

Android dediğin telefon kullanılabilirlik açısından zaten herkes için leş gibi bir cihaz.

Bunu görmezden geliyorum, buna cevap verirsem hem konu sapar hem de tartışma çok uzar muhtemelen.

11 bana da daha mantıklı gibi geldi. Hem şu an hala güncelliğini koruyor cihaz. iOS 17 aldı. 18 de alır gibi duruyor ama 18’de kalır.

Ekranının büyüklüğü vs kullanılacak amaç için gayet uygun. Bir de güzel güzel Siri kestirmeleri ayarlandı mı cihaza oh mis gibi kullanır sesli komutla istediği her şeyi yapabilir hale gelir. Evin ışıklarını bile açıp kapattırabilir Siri’ye. Eminim bunu yapabileceğini bilirse çok heyecanlanacaktır. 🤣

Ekranın yine de büyük olması gerekiyor. Hocam konuyu okumadınız sanırım. Kısmi engelli birisi için telefon bakıyoruz, yine ekranı görmesi ancak sesli olarak da kontrol edebilmesi gerekiyor.
Ben de güncellik açısından SE 2 önerirdim ama amacınız buysa XS Max en iyisi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı