iPhone X alınır mı?

• Konuyu başlatan Wynex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 11B

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda iPhone 6S kullanıyorum, sessiz kilidi bozuldu, ekran kırık, batarya sağlığı %70 gibi gibi sorunları var ve yeni bir telefona geçme adımını atmak istiyorum.

iPhone beni uzun süre götürebildiği için, iPhone almaya karar verdim.

2.nci el olarak 4500 TL civarına iPhone X almak istiyorum, sizce nasıldır?

Telefonu kamerası için, hafızası için, stabilliği için, görünüşü için, uzun süre götürebildiği için almak istiyorum. iPhone XR modeline baktım fakat arka tarafını hiç beğenemedim, çift kamera olmaması direkt görünüş olarak eletti kendini. Resmen iPhone 6-7 gibi duruyor.

Apple’ın kendi sitesinde iPhone X satışı kalkmış, bu durum gözümü korkuttu açıkçası ve nedenini merak ediyorum.

iPhone X satışının kalkmasının nedeni iPhone XS'si satabilmesi için gerekliydi. Bana kalırsa ikinci ele hiç bulaşmadan iPhone 8 veya 8 Plus almanızı öneririm. Kamera dışında aynı donanıma sahipler.

Ben elindekini ile idare etmeni öneririm ve yeni çıkacak olan SE2 modelini incele derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone X kullanıcıları bir çok problemler yaşadı. Zaten Apple çok önceden X üretimini durdurduğunu açıklamıştı. Fakat şuan o fiyata sıfır alınacak bir sürü alternatif var.

iPhone 8 Plus kullanıcısıyım. Hiç iPhone X alayım veya şu özellik lazım iPhone X lazım gibi düşüncem olmadı. Çünkü FaceID dışında kamera da bile herhangi bir değişikliği yok. Üstündeki çentik için fiyat farkı değmez. Ayrıca 4500 TL'ye aldığın telefondan pek bişey bekleme.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı