iPhone X alınır mı?

• Konuyu başlatan Wynex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 11B
Burada IOS'un RAM kullanımıyla Android'in RAM kıyaslamasını yapan kim bana senin mantığına göre konuşursak böyle falan diyorsun. A7 2016, 6S modelinden daha güçsüz bir cihaz. A7 2016 modeli de dönemine göre iyiydi. O zamanki Samsung arayüzü ile şuandaki arayüz arasında çok fark var ama o zamanında arayüzü iyiydi. Ara sıra yaşanan donmaları da abartmanın manası yok. Samsung bu işi yapamıyor demekte cahilce bir söylem. Kendi kafana göre çıkıp ben gördüğüme falan inanırım demekle genelleme yapamazsın.

Adı üzerinde nadir kasma bu her telefonda yaşanabilir. Önemli olan bu kasmaların kullanıcının kullanımını engellememesidir.

A7 2016 bariz şekilde 6S modeline de göre de güçsüzdür, 6S modellerinin Samsung rakibi S6 serisidir. 6S, S6 serisinden bile donanım olarak daha güçlü bir cihazdır. Hem bunları bilmiyorsun hem de çıkıp bana sanki ben Android ile IOS'un RAM kullanımını bir tuttum gibi saçma sapan bir atıfta bulunuyorsun.

Samsung bu işi yapamıyormuş, tabii ondandır yıllardır en çok satan Samsung, bu kadar kişi enayi bir sen akıllısın öyle mi? S3-S4 dönemlerindeki Samsung cihazları rezaletti ona lafım yok, o zamanki diğer Android üreticileri de öyleydi. O zamanlardaki Android ile şimdiki cihazlar arasında dağlar kadar fark var.
Polemiğe girmek istemiyorum seninle.
A7 2016’nın çıktığı dönemlerde kasıyor muydu, kasıyordu. Bitmiştir.

Demek ki kullanımımı engelliyor ki söylüyorum, boşu boşuna söylemiyorum.

iPhone kategorisindeyiz, biliyorsundur umarım.

Samsung’a güvenmiyorum, almıyorum sanane illa zorla mı aldıracaksın, para benim değil mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı